davillo tekstil

SELÇUK PERDE - BRİLLANT ZEBRA MARKET / KONYA


Girişimci ve yenilikçi ruh taşıyan kazanıyor.

Haber: Emel BENLİ & KONYA / Bu haber Brillife’nin " 10’u Bir Yerde " sponsorluğu ile yapılmıştır.

Konya’nın Manifaturacılar Çarşısında örnek bir " Brillant Zebra Market " mağaza ile sizleri baş başa bırakıyoruz. " Evinizin Moda Tasarımcısı "  slağonu ile yola çıkan Selçuk Perde, girişimci ve yenilikçi bir ruh ile Konya’lılara hizmet vermektedir. Sahipleri Sayın Selçuk Büyükparmaksız ve Sayın Ömer Selman Büyükparmaksız’a ait olup; Zebra Market mağazasının içinde Brillant Corner, Brillife Corner, Brillant Butik, Brillife Avangarde Koleksiyonu, Junior Koleksiyonu ve Zebra Daimond ile Konya’lı nihayi tüketiciye marka satan Selçuk Perde, Baydemirler Tekstil’in ürünleri ile tam bir örnek mağaza oluşturmuşlardır.

Büyükparmaksız ailesi tam onsekiz yıl tekstilin tozu ile yoğrulmuş ve iki yılönce açmış oldukları iki katlı 400m2 aşana sahip mağazalarında yedi çalışanına istihtamda bulunmaktadır. Mağaza müdürü tecrübeli meslektaşımız Sayın Mehmet Kocabaş, " Mağazamız Konya’nın en güzel mağazalarından biridir. Biz Brillant Zebra Market mağazası olarak hayata geçtiğimiz günden beri farkı satmanın menmuniyeti içerisindeyiz. Brillant markasının hem satması kolay, hemde tüketici tarafından yüzde yüz bilinmesi bizlerin işini kolaylaştırıyor. " diyerek Brillant’a olan menmuniyetini bu cümlelerle dile getirdi.

Böylesine örnek bir mağazada Sayın Mehmet Kocabaş gibi tecrübeli meslektaşlarımızın çalışması Türk Ev Tekstiline katkı payı sağlarken meslek kalkınmasında da büyük rol oynamaktadır. Bizi konuk eden Selçuk Perde’nin sahibleri Selçuk ve Ömer Büyükparmaksız kardeşlere şükranlarımızı sunuyoruz.

SELÇUK PERDE - BRİLLANT ZEBRA MARKET

İletişim: Toptan Manifaturacılar Çarşısı Kazım Ayvaz Sokak No 97 /  Selçuklu / KONYA

Tel: 0.332. 236 26 78 

Fax: 0.332. 237 77 85

web: http://www.selcukperde.com.tr

Yorumlar

  • elif kaya
    elif kaya

    toptan satışlarınız için iletişim tlf.lütfen

    10 Eylül 2018 06:31

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 303584

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.