davillo tekstil

BRİLLİFE 2014 KONYA ETKİNLİĞİ SONA ERDİ...

" Ben susuyum, ürünlerim konuşsun " diyen kaptanın mürettebatı bu kezde Konya’da iş başı yaptı.

Haber: Emel BENLİ & KONYA / Bu haber Brillife’nin katkıları ile yapılmıştır.

Brillife, Konya ve çevresine ilkini düzenlediği bölgesel etkinliğini 25 Haziran 2014 günü Konya Anemon Otel’de düzenledi. Etkinlikte " 10’u Bir yerde " koleksiyonun tanıtımını gerçekleştirdi.

Brillife Türkiye genelinde etkinlik yapma ve hizmeti sevgili dostlarının ayağına götürme kararı aldı. İlk etkinliğini  İç Anadolu’nun güzüde şehri; Mevlana’nın doğuyup büyüdüğü şehirde; Konya’da gerçekleştirdi.

Etkinliğin başında Brillife Satış ve Pazarlama koordinatörü Sayın Barış TEKE, İç Anadolu Bölge Müdürü Sayın Levent KAPLAN, Konya Satış Temsilcisi Sayın Emre Emektar ve mesai arkadaşları bulunurken; Konya Anemon Otel bu etkinliğin ev sahipliğini üstlendi. Konya’lı meslektaşlarımız tarafından büyük ilği gören yeni havuz ürünleri ve " 10’u Bir yerde " koleksiyon seti birkez daha görücüye çıktı. " Konya’lı meslektaşlarımızdan çok büyük ilği gördük, onlarda firmamızın ve ürünlerimizin farklılığını bu etkinlikle bir kez daha yaşadılar. Türkiye’nin çeşitli illerinde etkinliğimizi ramazan boyunca iftar yemekleri eşliğinde sürdüreceğiz, tüm meslektaşlarımızın ramazan ayını kutlarız. " diyen Satış ve Pazarlama Koordinatörü Sayın Barış Teke ve mesai arkadaşları akşam yemeği ile bu etkinliği taçlandırdılar. Bölge Müdürü Sayın Levent Kaplan ise gördükleri ilği ve alakaının beklentilerinin üzerinde olduğunu belirtirken; Brillife’nin genç ve dinamik satış temsilcisi Emre Bey’de tüm Konya’lı meslektaşları tarafından sempatik tavırları ile sevilmiş ve adeta Konya’lıların göz bebeği olmuş, aynı zamanda örnek bir satış temsilcisi profili çizmiştir. Bir Konya etkinliğinin özetini biz Perde Satıcıları Haber Portalına böyle veren ve yüksek performans sergileyen Brillife İç Anadolu ekibini kutluyoruz.

BRİLLİFE KONYA ETKİNLİĞİ / HÜSEYİN FİDAN / KONYA

BRİLLİFE KONYA ETKİNLİĞİ / DERYA MEFRUŞAT / KONYA

BRİLLİFE KONYA ETKİNLİĞİ / UYARLAR TEKSTİL / KONYA

BRİLLİFE KONYA ETKİNLİĞİ / İBRAHİM YAŞAR / KONYA

BRİLLİFE KONYA ETKİNLİĞİ / GÜRLER PERDE- FATİH GÜRLER / KONYA

BRİLLİFE KONYA ETKİNLİĞİ / DEKOPER- ÖMER ÖZYİĞİT / KONYA

BRİLLİFE KONYA ETKİNLİĞİ / BARIŞ TEKE- LEVENT KAPLAN- EMRE EMEKTAR- MEVLÜT KALAYCI

BRİLLİFE 2014 KONYA ETKİNLİK TANITIM FİLİMİ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 755607

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.