davillo tekstil

MUTEKS MÜŞTERİLERİ BRİLLANT’IN FABRİKASINDA BULUŞTULAR...

Muteks, müşterilerini Brillant’ın fabrikasında buluşturdu.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Perde Sistemlerinin markası Muteks, yapmış olduğu organizasyon ile 70 müşterisini Brillant’ın Beylikdüzü’nde ki fabrikasına götürdü.

Muteks Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Tuncer, Baydemirler Grubu’la geçtiğimiz aylarda iş birliğine vararak; Brillant Zebra Corner, Brillant Butik ve Brillant Diamond bayiliğini alarak ve yanı sıra siz değerli dostlarına, kendi  bünyesinde mevcut olan Muteks ürünlerini sunmanın gayreti içerisindedir. Her yıl müşterilerini tatil etkinlikleri, iftar yemekleri ve çeşitli aktifitelerle bir araya getiren Muteks, bu kezde değerli müşterilerini Brillant’ın fabrikasını gezip görmeleri, kapmanyalı alış verişlerden yararlanmaları için Brillant’ın fabrikasında buluşturdu.

Şehir içinden ve şehir dışından 70 müşterisini biraraya getirerek; bir İstanbul seyati düzenledi. Konaklanılan Otel’e Baydemirler Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdoğan Baydemir ve Brillant Satış ve Pazarlama Direktörü Sayın Adnan Mete bizzat gelerek akşam yemeğini Muteks’in çok değerli müşterileri ile yiyerek; ilği ve alakalarını onlardan eksik etmediler.

Bir gece konaklayan değerli Muteks dostları, kahvaltı sonrası Brillant’ın Beylikdüzü’ndeki fabrikasına geçerek, kendileri için düzenlenen indirimli ürün alış verişinde bulundular. Bu alış verişten oldukça menmun kalan Muteks müşterileri " Alırken kazanmanın, farkı satın almanın " ayrıcalığını yaşadılar. Muteks Yön. Kur.Başkanı Sayın Murat Tuncer, özellikle değerli müşterilerine  bir teşekkür konuşması  yaparken; Sayın Baydemir’e de kendilrini çok güzel karşılamış ve ağırlamış olmalarından dolayı  teşekkürlerini sundu. Sayın Tuncer, " Amaç biraraya gelmek, birlik beraberlik mesajı vermektir. Bu güne kadar hiç bir müşterimiz bizi yalnız bırakmadı, bundan sonrada yolumuza onlarla devam edeceğiz, biz onları kolay kazanmadık, kolay kolayda kaybetmeyeceğiz." diyerek onlara olan sadakat, sevgi ve saygısını bu cümlelerle dile getirdi. Fabrikanın bahçesinde kendileri için özel hazırlanan öğlen yemeği sefası ile bir İstanbul seyahati böylelikle sona ermiş oldu.

MUTEKS & BRİLLANT FABRİKA ETKİNLİĞİ / İZEL PERDE / ANKARA

MUTEKS & BRİLLANT FABRİKA ETKİNLİĞİ / İRFAN NEZİROĞLU / NEZİROĞLU TEKSTİL / KAYSERİ

MUTEKS & BRİLLANT FABRİKA ETKİNLİĞİ / MESA PERDE / TUNA MEFRUŞAT / ANKARA

MUTEKS & BRİLLANT FABRİKA ETKİNLİĞİ / EKİMLER PERDE / ÖZKAYAR PERDE / KAYSERİ

MUTEKS & BRİLLANT FABRİKA ETKİNLİĞİ / ACARLAR PERDE / HABİL ACAR- BARTIN

MUTEKS & BRİLLANT FABRİKA ETKİNLİĞİ / ALTIN PERDE / ZAFER İLİKLİ / ANKARA

MUTEKS & BRİLLANT FABRİKA ETKİNLİĞİ / FUAT BAYATLI / ADNAN METE / HAKAN KARA

MUTEKS & BRİLLANT FABRİKA ETKİNLİĞİ / DOĞAN PERDE / MERSİN

MUTEKS & BRİLLANT FABRİKA ETKİNLiĞİ / AHMET TURAN / GİRESUN

MUTEKS & BRİLLANT FABRİKA ETKİNLİĞİ /  PERDECİ ÖMER / ANKARA

MUTEKS & BRİLLANT FABRİKA ETKİNLİĞİ / KAPANIŞ KONUŞMASI / İSTANBUL

  MUTEKS & BRİLLANT FABRİKA ETKİNLİĞİ / MURAT TUNCER / TUNA MEFRUŞAT / KAYSERİ

MUTEKS & BRİLLANT FABRİKA ETKİNLİĞİ / TANITIM FİLMİ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 741328

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.