davillo tekstil

BRİLLİFE -10’u BİR YERDE & ÇAĞLAYAN EV TEKSTİLİ / DİKMEN / ANKARA


48 yılık meslek birikimi taşıyan Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN’ın görüşleri sektörümüz için önemlidir.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber Baydemirler Grub’un ( 10’u bir yerde ) katkıları ile yapılmıştır.

Mesleğinin altın yıllarını yaşayan sevgili büyüğümüz Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN, tam 48 yıl boyunca sektörümüze hizmet etmiş ve üstün birikimleri ile bu gün bizlere ışık olmuştur. Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN, bundan bir kaç ay önce Ankara Dikmen’de ikinci mağazasını açarak birikimlerini taçlandırmıştır. Sayın ÇAĞLAYAN’ın her sözü bizim için düstür oluken; yeni açmış olduğu üç katlı mağazasının bünyesindeki gelişmeleri tekrar hatırlamak ve yeni nesile bir örnek teşkil edebilmek adına sizler için tekrar görüntüledik.

Türkiye’nin ileri gelen ev tekstil marklarını mağazasında saygın bir şekilde temsil eden Süleyman Beyin öğütlerini kulağımıza küpe ettik. " İşinizin başında durun, işinizi takip edin, kazandığınız parayı kendinizin sanmayın; kötü gün için herzaman bir kenara para ayırın " diyerek bizlere altın öğütlerinden bir tanesini aşılamaya çalışan Süleyman Bey’e bir dünya markası olan ve sponsorluğumuzu yapan Brillife’nin " 10’u bir yerde " kampanyasını soruyor ve görüşlerini alıyoruz. Türkiye’nin perde lokomotifi olan Baydemirler’in her zaman sektörümüzün öncüsünü olduğunu vurgulayan değerli büyüğümüz " Baydemir Grubun ürünleri her mağazada olmalı, üstatımız Sayın Erdoğan BAYDEMİR bu işi biliyor ve severek yapıyor, vatanını ve milletini seven milliyetçi bir ruh taşıyarak 5 bin kişiye istihtam sağlayan Sayın Baydemir’i taktir ve tebrik ediyorum. " diyerek düşüncelerini bize aktaran Süleyman Bey, Brillife’nin " 10’u bir yerde " kolleksiyonunuda çok beğendiğini dile getirdi.

Brillife’ın  On numara 10 Kolleksiyon!.. slagonu ile " 10’u bir yerde " kolleksiyonunun içindeki ürün setleri şöyle: 1)- Brillife Exclusıve 2)- Brillant Butik 3)- Brillance Force 4)- Avangarde Kolleksiyonu 5)- Junıor Serisi 6)- Zebra Dıamond 7)- Yakma Stor 8)- İşlemeli Stor / Zebra Etek 9)- Blackout Koleksiyonu 10)- Bellıssa Aksesuar Koleksiyonu ile siz değerli meslektaşlarının hizmetindedir.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı’na sponsor olan 10’u bir yerde koleksiyon tanıtımı için Türkiye genelindeki siz değerli perdecilerimizin kapısını çalmaya devam edeceğiz.

ÇAĞLAYAN EV TEKSTİLİ

Süleyman ÇAĞLAYAN

İletişim: Dikmen Caddesi No: 436 /B- Dikmen / Ankara

Tel: 0312.476 97 07- 08

Fax: 0312. 476 97 09

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 931814

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->