davillo tekstil

ACARLAR PERDE & BARTIN


Kuş olmadan uçurumların üzerine nasıl yuva kurulduğunun, hancınında, yolcununda birlikte uyuduğunun; fırtınayla, borayla denenmiş hayatların unutulmaması dileği ile...

Haber : Emel Benli & BARTIN / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Kaliteli işin, ahlaklı çalışmanın altına imza attığınız sürece sizi herkes görür ve farkeder  değerli meslektaşlarımız ..Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Evteks fuarında çok  uzaktan dahi fark edilen  Muteks’in standını fark ederek ziyaret eden Acarlar Perde’nin sahibi Bartın’lı Sayın  Ali Osman Acar’ın meslek  hikayesi ile karşınızdayız  bu kezde...Muteks Perde Sistemleri’nin Yön. Kur. Başkanı Sayın Murat Tuncer ile tanışarak bir arkadaşlığın, dostluğun  altına imza atan değerli meslektaşımız, Sayın Tuncer’i   Bartın’a davet etti. Biz Perde Satıcıları Haber Portalı sadece açılışlarda, etkinliklerde değil; verilen sözlerde de sizlerin karşısında olmak istiyoruz değerli dostlar. Murat Bey’in verdiği söz üzerine; Bartın ziyaretinde bizde kendisine eşlik ettik ve Sayın Acar’a konuk olduk. Biz Perde Satıcıları’nın çok eski dostu olan Sayın Ali Osman Acar’ı, evlatları Sayın Habil Acar’ı ve Sayın Abidin Acar’ı sizlerle tanıştırmak için görüntüledik. Batı  Karadeniz’in güzide şehri Bartın’ın Hükümet Caddesinde, iki katlı perde ve evtekstil mağzasında; Bartın’ın ilçelerine ve köylerine kadar hizmet veren  Acar ailesi, reisi Sayın Ali Osman Acar 1977’de ilk  defa manifatura ile  evtekstiline giriş yapmış, daha sonra perde ve evtekstili ile Bartın’da rakipsiz olmuştur.  Mütevazi bir hayat süren Ali Osman Bey’in  büyük oğlu Habil Bey tarih, küçük oğlu Abidin Bey ise fizik öğretmenidir. Bartın’da örnek bir aile olan Acar ailesi,  aynı zamanda Bartın’ın ileri gelen ailelerindendir. Onların düstürü dürüst aile olma temelleri üzerine atılmış ve bu düstürü meslek hayatlarındada sürdürmüşlerdir. Öğretmenlikten vakit buldukları zamanı mağzada babalarına destek olmakla geçiren değerli iki kardeş; babalarının çizdiği çizgi doğrultusunda ilerlemektedirler. Mağazalarında A’dan Z’ye tüm ev tekstil ürünlerini satan Acarlar Perde, dürüst ticareti ile komşuları tarafında gıpta edilen ve yenilikçi bir mağzadır.

Bu arada perde sistemlerinin markası Muteks ile yolları kesişen aile, mağzalarında Muteks ürünleri satmak üzere yola çıkmışlardır. Bu yolculukta her iki taraf içinde hayırlar diliyor, eski dostlarımızı bir kez daha görmekten büyük mutluluk duyduğumuzu dile getirmek istiyoruz.  Murat Bey’i oldukça mütevazi ve sözünün eri olarak tanıyan aile en kısa sürede Ankara’da Murat Bey’in ziyaretine geleceklerinide dile getirdiler. Muteks’inde bir mukabele karşılık vereceği garantisi ile içimiz rahat bir şekilde, " kuş olmadan uçurumların üzerine nasıl yuva kurulduğunun, hancınında, yolcununda birlikte uyuduğunun; fırtınayla, borayla denenmiş hayatların unutulmaması dileği ile " Bartın’dan ayrılıyoruz.

ACARLAR PERDE

İletişim: Hükümet Caddesi No: 22 / BARTIN

Tel: 0378. 228 74 74

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 640650

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->