davillo tekstil

CNR İSTANBUL 20. EVTEKSTİL FUARI 3. GÜNÜ


 

 

Hayal kurmak, kurduğumuz hayalleri hayata geçirmek ve harika bir tabak içerisinde sunum yapmak...Sonra bunu tüm dünya ile paylaşmak...İşte bu bizim işimiz.

Haber: Emel Benli & İSTANBUL / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Ev Tekstilcilerimizin nabızlarını tuttuğumuz, Ev Teks Fuarı’nın üçüncü günüde 1000’in üzerinde yerli ve yabancı katılımcılarımızın güzleri güldü. Son üç yılın en dolu fuarı olan Ev Teks Fuarı, özellikle yabancı ziyaretçiler tarafından alış- verişlerin yapıldığı, bağlantıların gerçekleştirildiği, siparişlerin verildiği yoğun bir 2014 fuarı oldu.

Türk Ev Tekstili’nin perde ve Ev Tekstil modasını belirleyen üreticilerimiz ve toptancılarımız, bu fuarın yüzleri güldürdüğünü ihracaat bakımından daha geniş coğrafyalara açıldıklarını dile getirirken; her firmanın kendine özgü trend ve fiğürleride fuarın renkli yüzü oldu.  

2014 furı ile birlikte Türkiyenin ihracaat yüzdelik diliminin, yeni yabancı müşteri porföyü ile bir artış gösterdiği gözle görülür bir gerçektir. Fuarcılığın artık 2000’li yıllarda yön değiştirdiği ve gelişen Türkiye ile birlikte üretim performansının bir satış ayağı olması, katılımcılarımız açısından bir pazar platformu oluşturması fuarcılıkta gelinen son noktayı gösterir.

Birillant, Elvin, Cotton Boks, Verdi, Plasmen, Demor, Ankara Tekstil, Dersiyon, Kupon, Taç, Vinaldi, Tunaboylu, Hobyy, Muteks, Efor, Küçükçalık, Davillo, Lila, Kısmet Tekstil, Perlina, Bona Perde, Home Art, Karaca Home, Mercan Tekstil, Dekoper ve sayamadığımız yüzlerce küçük büyük firma Türkiye’nin temsilcisi olurken; 2014 Ev Tekstil ürün kreasyonlarınında altına imzalarını atarak tüm dünyaya sesimizi duyurdular. Önemli olan dünya coğrafyası üzerinde edindiğimiz pazar payının sınırlarını koruyarak dahada genişletmektir. Rotası yenilik olan meslektaşlarımıza sunulan bu fırsatı iyi değerlendirerek, hep ileriye doğru koşmaları dileği ile...


2014 İSTANBUL EVTEKS FUARI & DERSİYON TEKSTİL / ŞABAN ÇETİNKAYA

 

CNR 2014 EVTEKS FUARI / COTTONBOX NURİ TURGUT


2014 CNR EVTEKS FUARI & TUNABOYLU TEKSTİL / ZERRİN TUNABOYLU

İSTANBUL 2014 EV TEKSTİLİ FUARI & BRİLLANT SATIŞ ve PAZ. DİREKTÖRÜ / ADNAN METE

CNR EV TEKS 2014 FUARI / ELVİN TEKSTİL - CANAN SÖNMEZ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 675699

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.