davillo tekstil

EFOR PERDE SİSTEMLERİ ANKARA’DAN İMALATINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR..


İstanbul Ataşehir serüveni, son iki yıldır Ankara Siteler’de hayat buldu.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Her geçen gün yeni istihtam kapısı açan, ekmeğini paylaşan, müşteri porföyünü genişleten Efor, İstanbul Ataşehir’den 14 yıl boyunca perde sistemlerinde değerli dostlarına hitap etmiş; son iki yıldırda daha iyi hizmet verebilmek için Ankara Siteler’de yeniliklerine devam ediyor.

Bir İç Anadolu şehri olması, her bölgeye yakınlığı konumu itibari ile lojistik bakımdan kendilerine avanj sağlayan Ankara’da, iki yıl önce şubesini açan Efor; Ankara şube ortakları Sayın Adem TAŞOLUK ve Sayın Hakan YAZICI tarafından yönetilmektedir. Şubesinde otuz çalışan ile Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Anadolu’ya zebra, stor, jaluzü, lambiri, rustik, pimapen zebra cam sitemi, perde aksesuarları ve perde tedarik mağzemeleri çeşitleri ile hizmet veren Efor, adı gibi efor sarfetmeye devam ediyor. 14 yıl önce yola çıkarken, ürün kalitesinden ödün vermeyen Efor Perde Sistemlerinin; 14 yıl sonrada aynı kalite ile müşterilerine hitab ediyor olması; yenilikçiliğe açık olması ve misyonlarının müşteri memnuniyeti odaklı olması, onlara uzun ömürlülük sağlamaktadır.  Efor Ankara şubesinin iç idaresinden sorumlu ortağı Sayın Adem TAŞOLUK, " Değerli müşterilerimizi yerimizde ziyarete bekliyoruz, ayrıca fuarda da yeni ürünlerimizi görmeleri açısından ziyaretlerinin kendi lehlerine olacağı kanaatindeyiz." derken; şubenin hem ortağı ve aynı zamanda bölge sorumlusu olan Sayın Hakan YAZICI’da duygularını şu cümlelerle dile getirdi. " Biz bu piyasanın içerisinde Efor Perde Sistemleri olarak var olduk, bundan sonraki amacımızda; Ankara’da gönüllerinizin misafiri olmaktır, dostluğumuzun ebedi olması dileği ile değerli müşterilerimize hayırlı işler diliyoruz. " dedi.

Efor Perde Sitemlerinin 2014 İstanbul Evtekstil Fuarında 11 Hall D-02’de yerini alacağını, yılın yeni sistem trendleri ile sizlerin karşısına çıkacağını hatırlatır; sizleri Efor ailesi adına standlarına davet ederiz.

EFOR PERDE SİSTEMLERİ

Fabrika:  Barboros Mah. Evren Caddesi Apaydın Sokak No: 6 

Ataşehir / İSTANBUL

Tel: 0216. 444 28 48 - Fax: 0216. 472 01 20

Ankara Şube: Yağız Sokak No: 1 

Siteler / ANKARA

Tel: 0312. 353 00 46- 47 -48- Fax: 0312. 349 00 64

http://www.eforperde.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 909199

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.