davillo tekstil

EFOR PERDE SİSTEMLERİ EVTEKS FUARI 11 HALL D-02’de..


Katılımcı firmalarımız fuar hazırlığı içerisindeler..

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

Perde sistemleri imalatında 14 yılı geride bırakan Efor Dekoratif Perde Sistemleri, İstanbul Ataşehir’den tüm Türkiye’ye hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor. Hizmette sınır tanımayan Efor, her yıl olduğu gibi bu yılda EVTEKS FUARI’nda yerini alarak siz değerli dostlarının karşısına yeni ürünlerle çıkmaya hazırlanıyor.

4000 m2, altı kattan oluşan ve mülkiyetlerinin kendilerine ait olan Efor Perde Sistemlerinin genel merkez binasında toplam 120 kişi çalışırken, Zeytinburnu’nda ikinci bir imalathane, Sultanhamam’da ve Laleli’de mağazalara sahip olan Efor’un merkez binasının dışında ise Ataşehir’de iki ayrı noktada imalathanesi bulunmaktadır. Perde sistemleri imalatında 14 yılı geride bırakan Efor Dekoratif Perde Sistemleri, İstanbul Ataşehir’den tüm Türkiye’ye hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor.

İstanbul ve Ankara’da doksanın üzerinde çalışanına istihtam sağlayan Efor, Ankara Siteler’de ki şubeleri Efor Grup Perde Sistemleri ile İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesine daha geniş kapsamlı hizmet amacı güderek çıtasını yükseltmiş ve müşteri odaklı geliştirmiş olduğu stratejisini sürdürmektedir.

Satış ve pazarlama ağını güçlendirmek, daha geniş kitleye daha iyi hizmet sunmak ve perde sistemlerine yeni bir soluk getirmek amacı güden Efor, her geçen gün gücüne güç katmaktadır. Elbetteki bu gücü imalatını yapmış olduğu ürünlerinin kalitesine bağlayan Efor, kendisine olan öz güveni ve çalışma azmi ile bir çok kalem ürüne bünyesinde yer vermektedir. Stor, Zebra, Ahşap Rustik, Lambiri ve Perde Aksesuarları ile yola devam ederken; Stor ve Zebra depolarında tüm Türkiye’ye yetecek kadar stok bulundurmaları güçlerini bir kez daha ortaya koymaktadır.

Bu güç ile her yıl İstanbul Evteks fuarında, yeni ürünlerle kendilerini gördüğümüz Efor Perde Sistemleri, bu yılda 11 Hall D- 02-de sizlerin karşısında olacaktır.

Ev tekstilinin kalbinin attığı İstanbul’dan, başarılı bir firmayı sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyor, fuar hazırlıkları yaptıkları şu günlerde firmamıza başarılar diliyoruz.

EFOR PERDE SİSTEMLERİ

Fabrika:  Barboros Mah. Evren Caddesi Apaydın Sokak No: 6 

Ataşehir / İSTANBUL

Tel: 0216. 444 28 48 - Fax: 0216. 472 01 20

Ankara Şube: Yağız Sokak No: 1 

Siteler / ANKARA

Tel: 0312. 353 00 46- 47 -48- Fax: 0312. 349 00 64

http://www.eforperde.com  

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 470266

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->