davillo tekstil

Ev Tekstili Dünyası 21 - 25 Mayıs’ta CNR EXPO’da buluşuyor !..


20. İstanbul Uluslararası Evtekstil Fuarı Mayıs ayında kapılarını Evtekstilcilerine açıyor.

Emel Benli & İSTANBUL

 İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi, bu yıl 20. İstanbul Uluslararası Evtekstil Fuarına her yıl olduğu gibi, bu yılda kapılarını açıyor. 21-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara yerli ve yabancı 1000 civarında firmanın katılacağı bekleniyor. 160.bin m2 alana sahip olan fuara 125 bin ziyaretçinin geleceği bekleniyor. Ev tekstilinde söz sahibi olan Evteks fuarı, dünyanın ikinci fuarı olma özelliğine sahip olurken; ev tekstilinin geleneksel başkenti olma özelliğinede İstanbul sahiptir.

Tetsiad’ın destekleri ile yapılan Evteks Fuarına; Tül, Perde, Mobilya ve Döşemelik, Uyku ve Yatak Odası, Mutfak ve Yemek Odası, Banyo Ürünleri, Halı, Duvar Kaplamaları, Güneşten Korunma Sistemleri, Tasarım, Teknoloji, Hizmetler,Taahhüt, Hammadde ve Tekstil Girdileri, Sektörel Yayınlar katılımcı olarak yerlerini alacaklar. Üreticiler, ithalatçılar, ihracatcılar, toptancılar, yurt dışı ve yurt içi pazarına ürün satmak ve almak isteyen firmalara büyük bir pazar Evteks.

Fuar boyunca yapacağımız videolu röportajlar ve yazılı haberlerimizle Muteks Perde Sistemleri’nin sponsorluğunda Evteks fuarından Perde Satıcıları Haber Portalı olarak karşınızda olacağız.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 255364

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.