davillo tekstil

“Brillife Cavola” Evteks- Aypa Standı’nda!


“Brillife Cavola”
Evteks- Aypa Standı’nda!

Haber: Ömer AŞICI

 21-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında CNR Fuar merkezinde uygulanacak olan Evteks Fuarı 3.Hall’de yer alacak olan Aypa Tekstil; yurdun değişik yörelerinden gelecek müşterileri ve dostları ile Aypa Tekstil standında bir araya geliyor.
Aypa Tekstil; “Brodeler”, “Aplike Dolgulu Brode”, “Cam Zemin Armur”, Dönerli Zeminler”, “Fonluk ve Kararartma” nın yanı sıra; bu yıl standında “Brillife Cavola” ile sektörel pazara ve müşterilerine çok özel bir ürün sunuyor.
Uygun fiyatları ile seçkin bir seti oluşturan “Brillife Cavola”, bu yılki fuarda  birbirinden farklı desen ve renk seçeneklerinden oluşan 40 başlıklı set ile dikkat çekecek.
Aypa Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Aydın; “Bu yılki fuarda her zaman olduğu gibi değerli müşterilerimize hizmet vermek için bir araya geleceğiz. Mevcut ürün ve koleksiyonlarımızın yanı sıra, bu yılki sunumumuzda yer alacak olan, “Brilife Cavola” ile müşterilerimize yepyeni bir satış ufku, kazanç ayrıcalığı ve mağaza reyonlarına canlılık getireceğimize inanıyorum” dedi… 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 668128

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.