davillo tekstil

AHMET MERCAN TEKSTİL ETKİNLİĞİ 5- 11 MAYIS 2014 ARASI KAYSERİ’DE BAŞLIYOR.


Perde ve Ev tekstilinin Türkiye’de sayılı ana toptancılarından olan Kayseri merkezli Ahmet Mercan Tekstil yeni bir kampanyayla daha karşınızda.

Haber: Emel BENLİ / KAYSERİ

Ahmet Mercan Tekstil, 30 yılı aşkın bir süredir değerli müşterilerine hizmet etme gayreti içerisinde 150 çalışanı ile ev tekstili ve mefruşat dalında çok geniş ürün yelpazesi olan önemli ev tekstili toptancılarımızdandır. Binlerce çeşiti ile bu yıl 10. düzenliyeceği etkinliği 5- 11 Mayıs 2014 tarihlerinde yeni bir kampanya ile yaz sezonuna merhaba diyecek. 

Ahmet Mercan Tekstil; tüm Türkiye çapındaki bayilerini ve müşterilerini Kayseri’ye toplayarak, içanadolu’nun güzel şehirlerinden biri olan Kayseri,de değerli mefruşatçılarımıza ev sahipliği yapacak.

Ahmet Mercan Tekstil’in sahibi Sayın Ahmet MERCAN, şehir dışından gelen misafirlerini konforlu bir otelde dinlendirek, Ahmet Mercan Tekstil’in bünyesinde süprizlerle dolu bir hafta geçirtecektir.   Yapmış olduğu kampanyalar ve indirimlerle en önemliside ticari ahlakını en iyi şekilde koruyarak gündemde kalan genç iş adamımız Sayın MERCAN, yaz sezonu kampanyasında değerli müşterilerine düzenleyecekleri çeşitli kapmanyalar ile gündemi teşkil edecektir.

Ankara / Siteler’den ikinci şubesi ile İçanadolu’ya hizmet veren Ahmet Mercan Tekstil, Ankarada’ki şubesinin önünden 10 Mayıs 2014 Cumartesi günü saat 18.00 de otobüs kaldıracaktır.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 688099

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.