davillo tekstil

DAVİLLO EVTEKSTİL FUARI 3. HALL. 3-E-09’DA...


DAVİLLO EVTEKSTİL FUARI 3. HALL. 3-E-09’DA... 

Perdesen, " Davillo " markası ile tül ve fonluktaki kalitesini Türkiye genelindeki müşterilerine kanıtlamış ve perde de yeniliği takip etmek üzere stor ve zebra imalatına girerek; " yeniliğin olduğu her yerde bizi görebilirsiniz " düsturu ile yoluna devam etmektedir.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Bir yıl önce zebra ve stor imalatına girerek yenilikçi oluşunu bizlere birkez daha ıspatlayan Davillo, zebrada 50 başlık ile çıkışını yaparak umut ettiği kotayı yakalamıştır. Müşterilerinden gelen talepler üzerine 60 yeni başlık ilave ederek toplam 110 başlık ile sezona girmeye hazırlanan Davillo, zebra ve stor’un yanı sıra dikey jaluzü, ahşap jaluzü, metal jaluzü perdeleri ilede perde sistemlerini desteklemiştir. Aynı zamanda çok geniş kapsamlı stor kartelası hazırlayan Davillo, tül storlar, baskılı tül storlar, örme tül storlar, vual tül storlar ve baskılı ithal storlar ile yeni sezonda yerlerini alacaklardır. Müşterinin isteği doğrultusunda 160cm her türlü fiğürüde basarak artı bir hizmette bulunacaklardır. Her yıl olduğu gibi bu yılda İstanbul CNR EV TEKS Fuarında yeni ürünleri ile siz değerli dostlarını 3 hollde karşılayacaklardır.

Davillo Perdesen’in kurucusu Sayın Hasan ERBASAN’ın oğlu Sayın Engin ERBASAN, " Yeniliğin olduğu her yerde bizi görebilirsiniz, yeni ürünlerimizle fuarda müşterilerimizin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz. Fuara tüm müşterilerimizi bekliyoruz, yeni sezonda meslektaşlarımıza hayırlı işler diliyoruz. " diyerek biz Perde Satıcıları Haber Portalına, açıklamada bulunmuştur.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 86575

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.