DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / 3. ve 4. GÜN / ALANYA


Galanın ertesi günü eğlence doruk yaptı...

Haber: Emel BENLİ & ALANYA

4 gün süren tatilimiz, Perdesen ve Muteks ailesinin kulaklarını çok çınlatacağa benziyor. Bu tür organizasyonların anıları çok fazla olurken; taticilerimizinde emekleri gözardı etmemeleri ve firma sahiblerimize tekrar tekrar teşekkür etmeleri böylesine güzel bir tatil için en doğalıdır.

İş yoğunluğu nedeni ile kendiimize vakit ayıramadığımız  sektörümüzde, bizler yerine düşünen ve vakit ayıran değerli firmalarımız Davillo ve Muteks, camiamız adına her yıl olduğu gibi bu yılda taktire şayan bir örnek serglemişlerdir. 550 kişiyi 4 gün boyunca ağırlamak, yedirmek ve içirmek kolay olmadığı gibi nezaket kuralları çerçevesi içerisinde bireylerle tek tek ilğilenmekte kolay değildir. Bunu profosyenel bir şekilde gerçekleştiren iki firmamızında sahiblerine ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Otel kapasite olarak 550 kişiyi büyünyesinde barındırmış ve Uluslararası kalitesini sevgili perdeci dostlarımıza sunmuştur. Diğer yıllara oranla her geçen yıl her iki firmamızında müşteri portföyünün arttığı görerek, yapmış oldukları bu tatillerin ne kadar faydalı olduğunu gözlemledik. İşte bu dostça ve sıcacık ortamı, hiç bir çıkar gözetmeksizin samimi ve sade bir şekilde kayıtsız şartsız müşterilerine sunan  Davillo ve Muteksi tebrik ediyoruz.

Gündüz sahil turlarının yapıldığı, sıra gecelerini aratmayacak şekilde yapılan çiğköfte partileri, çocuk ruhumuzu taşıyarak havuzda oynanılan su topları, en çok çocuklarımzın koşup oynadıkları gündüzün ardınan, gecenin karanlığında gökyüzüne bırakılan dilek balonlarımız, belkide yıldızlara bizden selam götürmüştür.Ve böylece 8. yılını gerçekleştirdiğimiz Davillo ve Muteks tatili 2014 Nisan ayına imzasını atarken, seneye bir daha görüşmek dileği ile sözleşen perdeci dostlarımız ayrılığın burukluğunu yanlarında götürmüşlerdir.

Perdesen Davillo’nun kurucusu Sayın Hasan Erbasan’a, oğlu Sayın Engin Erbasan’a ve Muteks’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın MuratTuncer’e meslektaşlarımıza yaşattıkları bu güzel tatil için teşekkürlerimizi sunuyor yeni sezonda hayırlı ve bol kazançlar diliyoruz.

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / HAVUZ OYUN HAVASI

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / BEYAZTAŞ TEKSTİL -URFA

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / KARTAL ÇEYİZ - ÇORUM

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / ENGIN ERBASAN ÇARDAK RÖPORTAJI

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / GENÇLER TEKSTİL / KUBİLAY TUZCU / BURSA

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / KUPON TEKSTİL - İBRAHİM ERSOY / BURSA

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / USTA PERDE - CEMAL ÇAKIR / ANKARA

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / ALİ CEVİZÖZÜ / ANKARA

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / ÇİĞ KÖFTE PARTİSİ

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / KELEBEK PERDE -SERKAN - TÜRKAN BAĞCIVANDEMİR / AFYON

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / PERDECİ BÜLENT- BÜLENT & SERPİL ÇAKIR / KAYSERİ

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / MURAT TUNCER & ENGİN ERBASAN KONUŞMASI

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ TANITIM FRAGMAN FİLMİ / ALANYA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 838633

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.