davillo tekstil

CİMİLLİ 2014 ETKİNLİĞİ GALA GECESİ / ERZURUM

Cimilli, sezon etkinliğini muhteşem bir gala ile taçlandırdı.

Haber: Emel BENLİ & ERZURUM

Doğununun en büyük toptancısı, Cimilli Ev Tekstili sezonu menmuniyet verici bir etkinlikle açtı.Doğu Karadeniz’den , Doğu Anadolu’dan ve Güneydoğu’dan gelen değerli müşterilerini iki gün boyunca ağırlayarak, onlara en güzel imkanları sundu.

İndirimli alış- verişlerden faydalanan perdecilerimiz ve ev tekstilcilerimiz, Cimilli’nin düzenlemiş olduğu harika galada eğlenerek moral depoladılar. Türksanat müziği ile dinlenen, perdecilerimiz türkülerle çoşarak eğlendiler. Doğunun otantik folklor gösterileri ile kültür dimamızı yoklayan meslektaşlarımız, yenilen yemekler eşliğinde unutulmaz bir geceyi hafızalara kazıdılar. Cimilli Ev Tekstili Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet CİMİLLİ, değerli dostlarına bir teşekkür konuşması yaparak " ahde vefa " örneği sergiledi. Varoluşlarını değerli dostlarına bağlayan Mehmet Bey, babalarından aldıkları bayrağı en iyi şekilde kardeşi Mert Cimilli ile birlikte taşıyacaklarını dile getirdi. Sayın Hamza Cimilli’nin yolundan giden ve onun ticaret ahlakını kendilerine örnek alan Mehmet Bey ve kardeşi Mert Bey, çıktıkları ticari serüvende dededen toruna kadar gelen Cimilli ismini en doğru şekilde yaşatacaklarını söyledi.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı etkinlik boyunca Cimilli’nin değerli dostlarına mikrofon tutarak, onların nabızlarını yoklayarak, duygu ve düşüncelerini siz değerli ev tekstilcilerimize yansıtırken, anladık ki; tüm doğu Hamza CİMİLLİ’yi bir kardeş, bir baba gibi sevmişler ve gözü kapalı Cimilli ailesine inanmışlardır. Vizyonu ahlaklı ticaret, misyonu dürüstlük olan firmamız Türkiye’ye örnek olabilecek sayılı firmalar arasındadır. Bu durumun farkında olan Cimilli müşterileri, Sayın Hamza Cimilli’ye güvendikleri gibi, onun evlatlarınada güvenerek; var oldukları süre işerisinde Cimilli ailesinin yanında olacaklarını belirttiler. Sektörümüzdeki genç meslektaşlarımız için bir idol olan Hamza Cimilli ürünlerinden çok; ticari ahlakı ile beyinlerimize kazınacak ve bir Erzurum dadaşı olarak anılacaktır.

Gecenin ilerleyen saatlerinde halaylar çeken, oyun havaları ile oynayan ve folklor ekibin gösterileri ile nefeslerini tutan meslektaşlarımız bir Cimilli farkı ile geceye son noktayı koydular. 


CİMİLLİ EV TEKSTİLİ YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI & MEHMET CİMİLLİ


CİMİLLİ 2014 ETKİNLİĞİ GALA GECESİ-1


CİMİLLİ ETKİNLİĞİ 2014 / GALA GECESİ- 2 / ERZURUM

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 260840

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.