davillo tekstil

CİMİLLİ DOSTLARINI PALANDÖKEN’DE AĞIRLADI

" Hamza CİMİLLİ, bize kardeş, bize dosttur. Başka firmalar bedava verseler biz Hamza Babamızdan vaz geçmeyiz. Onu bu noktaya getiren alçak gönüllüğüdür, O büyüdükçe küçülenlerdendir. " diyerek ona olan sevgilerini dile getirdiler.

Haber: Emel BENLİ & ERZURUM

1956 yılında Erzurum’un İspir ilçesinde doğan, Kütahya İhtisat Fakültesinden mezun; biri kız ikisi erkek üç çocuk babasıdır Sayın Hamza CİMİLLİ.1925 yılında bundan tam 88 yıl önce dedesi tarafından Erzurum’un İspir ilçesinde, Cimilli şirketinin manifatura ile temeli atılmış; kedisi üçüncü kuşak olup, zamana ayak uydurarak dedesinden kalma mirası perde ve çeyize yönlendirmiş Doğu Anadolu’nun ve Doğu Karadeniz’in en büyük toptancısı olma ünvanını kazanmıştır. Bu meslek için " Tozu kalsa berekettir " diyen rahmetli dedesinin yolundan gitmiş;  peygamberimizin mesleğini yani " bezazık " ı bir silsile şeklinde devam ettirmiştir. Biri Erzurum merkezde diğeri Dadaş Kentte, " Mehmet CİMİLLİ Alış Veriş Merkezi "  adı ile Erzurum’lulara hizmet vermektedir. Cimilli Ev Tekstili kendilerine ait NAKKAŞ markasının yanı sıra; Premier, Sarev, İssimo home, Evim home, Handy home, Kupon, Hobby, Vinaldi, Casandra ve Hayat Havlu’nun ürünlerini siz değerli müşterilerine itina ile pazarlamaktadır.. " İşini sevmeyen, o işte başarılı olmaz " diyen Sayın Hamza CİMİLLİ’in sözlerini yabana atmıyor kulağımıza küpe yapıyoruz.

12-13 Nisan 2014 Cumartesi ve Pazar günü düzenlediği etkinlik ile siz değerli ev tekstilcilerini bir araya getirerek, Renaissance Polat Hotel’de  ağırlamış ve Pazar günü akşamı bir gala gecesi ile bu etkinliği taçlandırmıştır. Bu yıl 6. düzenlenen bu etkinlikte amaç; sezon öncesi değerli dostlarını bir araya getirmek ve moral, motivasyonu yükseltmektir. İki gün boyunca indirimli kampanyalarla müşterilerinin karşısına çıkan Cimilli, müşterilerine olan sadakatını bir kez daha ortaya koymuş ve " Mehmet Cimilli Alış Veriş Merkezi’nde " ürünlerini indirimli bir şekilde görücüye çıkarmıştır. Firmamız, sezon başı itibari ile sizlere olan sorumluğunu birkez daha yerine getirmiştir. Bu etkinliğe Gürcistan, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Bayburt, Gümşhane, Erzincan, Erzurum, Agrı, Kars, Iğdır, Ardahan, Van, Samsun, Muş, Bitlis, Tunceli, Bingöl, Elazığ, Malatya, ve İlçelerinden 600’e yakın misafiri Palan Döken’de ağırlayan Hamza Bey ve oğulları Mehmet ve Mert CİMİLLİ, tevazu dolu hassas davranışları ile misafirlerinin kalbinde taht kurdukları köşeyi dahada büyüttüler.

Cimilli bu etkinlikte ürünlerde ciddi indirimlere giderken, organizasyonda sınır tanımamış tüm misafirlerini " dadaş misafirperverliğine " uygun bir şekilde yedirip, içirerek ağırlamıştır. 2 gün boyunca alış, veriş sonrası Renaissance Polat Hotel’de havuz sefası yaparak dinlenen meslektaşlarımız, yenilen akşam yemeğinin ardından okey ve tavla oyunları oynuyarak istiraate çekildiler. Biz Perde Satıcıları Haber Portalı iki gün boyunca bu etkinliğin içerisinde bulunarak, Cimilli’nin müşterilerinin nabzını tuttuk.Sevgili dostları, " Hamza CİMİLLİ, bize kardeş, bize dosttur. Başka firmalar bedava verseler biz Hamza Babamızdan vaz geçmeyiz. Onu bu noktaya getiren alçak gönüllüğüdür, O büyüdükçe küçülenlerdendir. " diyerek ona olan sevgilerini dile getirdiler. Değerli ağabeyimiz Sayın Hamza CİMİLLİ’ye torunları Mevanur ve Zeynep Deniz ile uzun uzun ömürler diliyoruz.


CİMİLLİ EV TEKSTİLİ 2014 NİSAN ETKİNLİĞİ & AÇILIŞI


CİMİLLİ 2014 NİSAN ETKİNLİĞ / EYÜPOĞLU PERDE & MUŞ


cimilli nisan 2014 etkinliği / ramazan tırlı / handy home


CİMİLLİ ETKİNLİĞİ 2014 / EVİM PERDE / TRABZON


CİMİLLİ 2014 ETKİNLİĞİ / ERZURUM / SEYHAN PERDE / DURSUN SEYHAN / MALATYA


CİMİLLİ ETKİNLİĞİ 2014 / FAVORİ PERDE / TUĞRA PERDE / ARTVİN

CİMİLLİ 2014 ETKİNLİĞİ / TEKSTİL DÜNYASI -YAKUP KAZANBAŞ / RİZE

BAŞARI TEKSTİL- BAHADIR BİRKİYE 

CİMİLLİ ETKİNLİĞİ / CEMAL AĞAÇ & GÜMÜŞHANE / BEYCANLAR PLAZA & DOĞUBEYAZIT

MEHMET DURMAZ & HOBBY / BİRLİK EV TEKSTİLİ - AĞRI / CİHAN DAĞTEKİN - AĞRI 


CİMİLLİ EV TEKSTİLİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI & HAMZA CİMİLLİ
CİMİLLİ ETKİNLİĞİ / KAZAKLI NAKIŞ PEDE / KAZIM KAZAKLI / KARS


ÖZGAYE PERDE & ARTVİN / ELİFİM PERDE ÇEYİZ- KARS


CİMİLLİ EV TEKSTİLİ 2014 ETKİNLİĞİ- ERZURUM / TANITIM FRAGMAN FİLİMİ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 107351

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.