davillo tekstil

ULUS TEKSTİL /SAMANPAZARI / ANKARA


Ankara’da ev tekstilinin kalbinin attığı yerdeyiz...

Haber:Emel BENLİ & Ankara / Bu haber Perdesen- Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

On yılı aşkın süredir, piyasada mefruşatçıların nabzını tutan ve onların sektör ihtiyaçlarını karşılayan Perdesen- Davillo’nun çok değerli bir müşterisini bugün sizlerle tanıştırmanın mutluluğunu yaşadık. Ankara’da ev tekstilinin kalbinin attığı yerde yani samanpazarın’da, çok köklü bir firma olan ve yılların eskitemediği Ulus Tekstil’in sahiblerinden Sayın Erdal YILDIRIM’ı ziyaret ettik.

Küçük yaşlarda sektörle tanışan, Samanpazarı’nın yokuşlarında bir aşşağı, bir yukarı koşan çok önemli ustaların elinde yetişen Sayın Erdal YILDIRIM, yılların eskitemediği Ulus Tekstil’in müşterileri tarafından tanınmış, güven duyulmuş ve bu güven duygusu ile bugünlere kadar gelmiştir.

Perde, Evtekstili, Manifatura çeşitleri ile 400m2 alanda bulunan iki katlı mağazalarında, belli bir müşteri portföyüne sahip olmanın rahatlığı içerisindelerdir. Sayın YILDIRM’ı bu gün hem Perdesen- Davillo’nun müşterisi, aynı zamanda sektörümüzün saygın bir ferdi olarak tanıdık. İki dil bilen ve ünüversite meğzunu olan Erdal Bey, müşterileri ile diyaloğunda eğitiminin önem taşıdığının altını çizdi. Görüş açısı oldukça geniş olan meslektaşımız, Perdesen- Davillo’dan bahsederken; oldukça samimi ve övgü dolu sözleri ile "  onlar benim dostumdur, Davillo- Perdesen’in kurucusu Sayın Hasan ERBASAN benim ağabeyim, oğlu Engin Bey ise kardeşimdir. " diyerek kalbindekileri diline taşıdı.

İç dünyasını bize yansıtırken, yüzündeki duygu dolu ifade kendisini tanımamıza yetiyor ve sektörümüzde Erdal Bey gibi güzel ahlaka sahip olan meslektaşlarımızla bir kez daha gururlandığımızı ifade etmek istiyoruz. Samanpazarı bugüne kadar bir çok öğrenci yetiştirmiş ve bir çok öğretmeni emekli etmiştir. Erdal Bey’de ticaret ahlakını Samanpazarı okulunda edinmiş ve meslektaşlarına göre kendisini şanslı görmüştür. Bunun örneklerinden çok önemli politikacılarımızdan tutunda Türkiye’nin önemli mevkilerinde bulunan iş adamlarının hamurunun yoğurulduğu yerdir Samanpazarı. Vefadır Samanpazarı, bir ekmeğin bölüşüldüğü yerdir, diğer adı ile Çıkrıkçılar yokuşu’dur Samanpazarı. Aynı zamanda yazmadan geçemiyeceğimiz Davillo - Perdesen’in kurucusu Sayın Hasan ERBASAN’ın talebelerini yetiştirdiği yerdir SAMANPAZARI..

ULUS TEKSTİL SAN. TİC. LTD.ŞTİ

İletişim: Saraçlar Çarşısı No: 76 / Samanpazarı / ANKARA

Tel: 0312. 312 32 35

Fax: 0312. 312 79 70

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 6221

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.