davillo tekstil

ÇAĞLAYAN PERDE YENİ MAĞAZASINI DİKMEN’DE AÇTI..


48 yıllık meslek tecrübesini yeni açtığı şubesi ile taçlandırdı.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

1966 yılında ev tekstil sektörüne atılırken; 48 yıl sonra ünvanın bir duayyen olarak anılacağını tabiki tahmin edemezdi. Mevcut mağazalarının üzerine Ankara’nın elit semti Dikmen’de 05. Nisan 2014 tarihinde hizmete açmış olduğu şubesini hayata geçirdi. Sektörümüze hiç aralıksız hizmet veren Çağlayan Ev Tekstili’nin sahibi Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN, yeni şubesinin açılışını kalabalık bir katılımla sevgili dostları ile gerçekleştirdi. Böylelikle 48 yıllık deneyimini ve emeğini yeni açmış olduğu mağazası ile taçlandırdı.

Açılışın kurdelesini sevgili kızları Yeliz ve Eda ÇAĞLAYAN keserken; dostlarına duygu dolu bir teşekkür konuşması gerçekleştiren Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Dikmen Caddesi üzerinde, 400m2 ve 3 kattan oluşan yeni şubesinin bir katını Tanrı Verdi Tekstil’in ürünlerine, diğer bir katını Demorhome ürünlerine ayıran Sayın ÇAĞLAYAN, mağazasında Türkiye’nin diğer önemli markalarına da yer vermiştir.

40 yıllık tecrübesi ile 60 ülkeye ihracat yapan Demor home, son yıllarda yurt içine verdiği ağırlıklarla müşterilerine titiz çalışmalarını sunmuş ve Bölge Müdürü Sayın Metin YAZAR ile Çağlayan perde arasındaki köprüyü kurmuştur. Diğer şubelerinde de Demor home ürünlerine yer veren Süleyman Bey, Demor markasına güvenerek yola çıkmıştır. Türkiye’nin önemli markalarından biri daha olan Verdi home ile de bu yola devam edecek olan Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN, " Verdi’nin ürünlerini gözü kapalı keserim, Verdi benim 30 yıllık vefalı dosttumdur, Tanrı Verdi Tekstil’in Ankara Bölge Müdürü Sayın Funda BURUCU’ya mağazama göstermiş olduğu titiz çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum " diyerek her iki firmayada teşekkürlerini iletti.

Meleklerim diyerek her fırsatta kızlarının adlarını anan Süleyman Bey’i, son on yıldır yanlız bırakmayan ve babası ile birlikte omuz omuza bu sektöre hizmet veren büyük kızı Sayın Yeliz ÇAĞLAYAN ve bir yıl önce babası ile ablasının izinden gitmek üzere sektöre yeni atılan küçük kızı Sayın Eda ÇAĞLAYAN’ın babalarından aldığı bayrağı sonuna denk saygın bir şekilde taşıyacaklarını düşünüyor ve zevkli, stil çalışmalarını bu mağazaya yansıtmalarından dolayı kendilerini kutluyoruz. " Biz her zaman babamızın çizdiği yoldan, doğru istikamete gitmeyi hedef edinmiş ve onu her zaman kendimize örnek almışızdır. " diyen kızları Yeliz ve Eda ÇAĞLAYAN, bu mutlu günlerinde kendilerine destek veren tüm dostlarına teşekkürlerini sundular.

Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN’ı, kızları Sayın Yeliz ve Eda ÇAĞLAYAN’nı sektörümüze örnek teşkil etmelerinden dolayı kutluyor, yeni mağazalarında ÇAĞLAYAN ailesine sağlık dolu bol kazançlar diliyoruz.

ÇAĞLAYAN EV TEKSTİLİ

İletişim: Dikmen Caddesi No: 436 /B- Dikmen / Ankara

Tel: 0312.476 97 07- 08

Fax: 0312. 476 97 09

 

ÇAĞLAYAN EV TEKSTİLİ YENİ ŞUBE AÇILIŞI-1


 ÇAĞLAYAN PERDE YENİ ŞUBE AÇILIŞI-2


 SÜLEYMAN ÇAĞLAYAN / DEMOR HOME BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜ METİN YAZAR 


 TANRI VERDİ TEKSTİL ANKARA BÖLGE MÜDÜRÜ, FUNDA BURUCU /  SÜLEYMAN ÇAĞLAYAN


 YELİZ ÇAĞLAYAN & EDA ÇAĞLAYAN / MAĞAZA AÇILIŞI RÖPORTAJI 


 ÇAĞLAYAN EV TEKSTİLİ & MAĞAZA AÇILIŞI / SÜLEYMAN ÇAĞLAYAN’IN TEŞEKKÜR KONUŞMASI


 ÇAĞLAYAN EV TEKSTİLİ YENİ MAĞAZA AÇILIŞ FRAGMAN TANITIM FİLİMİ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 811837

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.