davillo tekstil

CİMİLLİ ETKİNLİĞİ 12-13 NİSAN 2014 ERZURUM’DA..


Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Karadeniz’in en büyük perde ve ev tekstil toptancısı olan Cimilli Ev Tekstili’nden tüm dostlarına davet.

 Haber: Emel BENLİ & ERZURUM

Dadaşkent Erzurum’dan Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Karadeniz’e perde ve ev tekstili toptancılığı ile hitap eden ve doğunun en büyük toptancısı diye kabul görünen Cimilli, her yıl olduğu gibi bu yıl altıncısını düzenleyeceği etkinliğine tüm dostlarını ve iş ortaklarını bekliyor.

Üç kuşaktır deden toruna geçen, Doğuda sayılmış ve sevilmiş itibarlı firmamız Cimilli Ev Tekstili, kendisine ait Nakkaş home markasının yanı sıra Premier, Sarev,İssimo home, Evim home,Handy home, Kupon, Hobby, Vinaldi, Casandra ve Hayat Havlu’nun ürünlerini siz değerli müşterilerine itina ile pazarlamıştır.

12-13 Nisan 2014 Cumartesi ve Pazar günü düzenliyeceği etkinlik ile siz değerli ev tekstilcilerini bir araya getirerek, Renaissance Polat Hotel’de  ağırlayacak ve Pazar günü akşamı bir gala gecesi ile bu etkinliği ile taçlandıracaktır. Bu etkinlikde amaç; sezon öncesi değerli dostları bir araya getirmek ve moral motivasyonu yükseltmektir. İki gün boyunca indirimli kampanyalarla müşterilerinin karşısına çıkacak olan Cimilli, müşterilerine olan sadakatını bir kez daha ortaya koyacaktır. " Mehmet Cimilli Alış Veriş Merkezi’nde " ürünlerini indirimli bir şekilde görücüye çıkaracak olan firmamız, sezon başı itibari ile sizlere olan sorumluğunu birkez daha yerine getirecektir.

Not: Etkinlikle ilğili tüm video ve röportajları sitemizden takip edebilirsiniz.

Hamza CİMİLLİ

CİMİLLİ EV TEKSTİLİ

İletişim: Ilıca Yolu Ahmet Yesevi Mahallesi Mehmet Cimilli İş Merkezi / Aziziye / ERZURUM
Tel: 0. 442. 327 63 30- 31-32-33-35-36-37-38
Fax: 0.442. 327 63 39

Renaissance Polat Hotel Palandöken Kayak Yolu
Palandöken / Erzurum

Tel: 0.442. 232 00 10

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 872795

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->