DAVİLLO & MUTEKS TATİLİ 17 NİSAN 2014’DE ALANYA’DA BAŞLIYOR...


Davillo Perdesen ve Muteks Perde Sistemleri her yıl olduğu gibi yine bu yılda bir araya gelerek geleneksel hale getirdikleri tatil etkinliklerinin sekizincisini düzenleyecekler.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Tül ve fonluktaki kalitesini zebra ve stor imalatı ile güçlendiren Perdesen Davillo ve Perde Sistemlerinin Türkiye’de ki markası Muteks, Alanya Okurcalar mevkiinde bulunan JUSTİNİANO PARK HOTEL’de değerli müşterilerini tatil için bir araya getiriyor.

Yıllardır geleneksel bir hal alan bu iki güzüde firmamızın, müşterilere sunmuş oldukları tatil etkinliği  17-20 Nisan 2014 tarihleri arasında gerçekleçecektir.

Her iki firmamızında Türkiye genelinden gelecek olan bir birinden nezih müşterilerine Antalya’da  yeni sezonu karşılamak üzere dört gün boyunca tatil yaptırarak moral depolayacaklardır. " Tüm dostlarımızı, özellikle firma sahiblerimizi bu tatilde görmek istiyoruz çünkü; onlarla çok sık bir araya gelemiyoruz, bu tatil bir araya gelmemize vesile olacaktır. " diyen Perdesen’in kurucusu Sayın Hasan ERBASAN bu daveti bizzat kendi ağzından yapmıştır. Hasan Bey’in cümlelerine ilaveten Muteks Yön. Kurulu Başkanı Sayın Murat TUNCER’de " işin konuşulmuyacağı bir tatil olacak, moral ve motivasyonumuzu yükselterek yeni sezona gireceğiz. " sözleri ile tamamladı.

 

Davillo ve Muteks ayrı ayrı ikişer otobüs, toplam dört otobüs olmak üzere misafirleri ile 16 Nisan 2014 ( Çarşamba ) gecesi kendi firmalarının önünden hareket edeceklerdir.

Tatil etkinliği boyunca biz Perde Satıcıları Haber Portalıda bu iki firmamızın yanında bulunarak tüm Türkiye’ye seslerini duyurma gayreti içerisinde olacağız.

Bu tatil etkinliğinde olmazsa olmazlardan olan gala gecesinde Karadeniz’in sevilen sanatçısı Maçkalı Kaptan YILMAZ değerli müşterileri bir birinden güzel şarkı ve türküleri ile doyuracaktır.

Perdesen’in kurucusu Sayın Hasan ERBASAN

Muteks Perde Sistemleri Yön. Kurulu Başkanı Murat TUNCER

Perdesen Yönetim Kurulu Üyesi, Engin ERBASAN

Maçkalı Kaptan YILMAZ

 

Justiniano Club Park Hotel

Adres: Okurcalar Beldesi Karaburun, Alanya/ ANTALYA

Telefon:(0242) 527 45 32
Otele Giriş: 17 Nisan 2014
Otelden Ayrılış: 20 Nisan 2014 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 177190

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.