davillo tekstil

ÇINARLAR MEFRUŞAT & HASKÖY / ANKARA


 Perdesen - Davillo ile yola devam...

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Türkiye geneline Tül ve Fonluk kumaş toptancılığının yanı sıra, Zebra ve Stor imalatı ile hizmet veren Davillo, değerli müşterilerini biz Perde Satıcıları Haber Portalı aracılığı ile sizlerle tanıştırmaya devam ediyor. Ankara’nın sayğın toptancılarından olan Davillo, müşterilerine gösterdiği ilği ve alaka ile onlarının güvenini kazanmış, zamanında ve kaliteli ürün sevkiyati ile disiplinli çalışmasını onlara ispatlamış, üstün performans ile iş ahlakını beslemiş, en önemliside dosthane davranışları ile müşterilerini kendisine bağlamayı bilmiştir. Mevki ve ünvanla işi olmayan Davillo, sektörde saygınlık kazanarak yerini almıştır.

Kaldığımız yerden ziyaretlerimize devam ederken; bugün Ankara Hasköy’de bulunan Çınarlar Mefruşat’ın sahibleri Sayın Ersin Çınar’ı ve kardeşi Sayın Halil Çınar’ı ziyaret ettik. Bu iki sempatik kardeş sizlerinde tanımaya değer bulacağınız ve sektörümüze 1998 yılından beri bir fiil hizmet ederek katkıda bulunmuş meslektaşlarımızdır.

12 yılını bu sektöre veren Çınar kardeşler, dört yıl önce açtıkları mağazalarında Davillo ile yollarını kesistirmişlerdir.Toplam 16 yıl bu sektöre hizmet eden Çınar ailesi, bir butik havasında alışa geldiğimizin dışında ferah ve şık bir mağaza ile Ankara’lı nihayi tüketiciye hizmet vermektedirler. Mağazalarında bir çok  firmanın kartela setini bulunduran Çınar Mefruşat’ın sahibi Ersin Bey, " Türkiye genelinde bir çok firmanın kartela seti mağazamızdamda bulunurken, Ankara’lı firmalar arasında ise sadece Perdesen-Davillo’nun, tül, fonluk kumaş, Zebra ve stor kartela seti bulunmaktadır." diyen Ersin Beye sebebini sorduğumuzda, " İş motivasyonu yüksek bir firma, aynı zamanda kalite, en önemliside bizleri müşteri gözü ile değil bir dost gözü ile görmeleri bizim için yeterlidir. " diyerek kardeşi Halil Bey ile genç yaşta sırt sırta vererek mesleklerini en iyi çekilde icra etmein gayreti içerisindeler. Mesleklerini bir sanat olarak değerlendiren Çınar ailesi, mağazalarının temizliği, düzeni ve ayrıca kılık kıyafetleri ile sektörümüzde örnek teşkil edecek meslektaşlarımızdır. Bu genç arkadaşlarımız ürün kalitesinin yanı sıra, müşteriyi güzel karşılama, müşteriye hitap, meslek bilgisi, müşteriyi yönlendirme, türkçeyi güzel kullanma, ürünler hakkında teknik bilgi verme ve en önemliside saç ve sakal traşları ile müşteri güvenini çoktan kazanmışlardır. Bu değerlendirme ile kendilerine güvenen toptancı firmaları Çınar Mefruşat olarak temsil ediyor olmaları sektörümüz ve meslektaşlarımız açısından önemlidir. Sektöre yeni atılan kardeşlerimiz için Çınar ailesini örnek gösteriyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

ÇINARLAR MEFRUŞAT

İletişim: Celal Esat Arseven Caddesi No: 165 / 13 / Hasköy / ANKARA

Tel: 0312. 339 00 84

Fax: 0312. 339 00 94 

webwww.cinarlarperde.com

e-mail: bilgi@cinarlarperde.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 933911

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.