davillo tekstil

MUTEKS & Brillant Boutique Lansman Toplantısı Ankara’da yapıldı.

İki güvenilir marka el sıkışarak gercekleştirdiği iş ortaklığını, 11 Mart 2014  günü LİTAİT T.B.B. Konuk evinde değerli müşterilerine duyurdu.

Haber & Röportajlar: Emel BENLİ & ANKARA

 

 

Kameramalar: Aydın BENLİ / Tuncay PALA / Salih YILDIRIM

Ankara’dan tüm Türkiye geneline perde sistemleri ve perde aksesuarları imalatı ile hizmet veren Muteks, geçtiğimiz aylarda güvendiği ve değer verdiği Brillant’ın " Zebra Corner " bayiliğini üstlenerek adından oldukça bahsettirmişti.

Perde Sistemlerinde bir marka olan Muteks, Brillant gibi dev bir markayla yola çıkmanın ayrıcağını müşterilerine yaşatarak onların istek ve önerileri doğrultusunda tekrar Brillant ile iş birliğine vararak; her zaman zirvede olan Brillant’ın " Brillant Boutique " markasının bayiliğini üstlendi. Şu anda Türkiye’de Brillant Boutique’in tek bayisi olan Muteks, arkasındaki kalabalık ve güçlü kadro ile yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Ankara’da bir tanıtım toplantısı düzenleyerek bayiliğini; Baydemirler Grub Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdoğan BAYDEMİR ile birlikte duyuran Muteks Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat TUNCER, daha ilk haftadan 50’e yakın müşterisine bayilik verdi.

Bu toplantıda Sayın Murat TUNCER değerli meslektaşlarına yaptığı hoş geldiniz konuşmasında " Yeni oluşumlara giderken, bildiğim tek bir gerçek vardı, o da sizlerden aldığım güç " cümleleri ile müşterilerine olan güvenini dile getirerek vurguladı.

Kürsüye çıkarak Muteks’in müşterilerini selamlayan Sayın Erdoğan BAYDEMİR ise şu sözlerle günün adamı olarak beyinlere kazındı. " Bu günkü toplantıyı gördükten sonra, Muteks’in başta Ankara olmak üzere Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Karadeniz bölgesinde çok başarılı olduğunu ve bu bölgelerde Brillant markasını çok güzel temsil edeceğine inanıyorum. " diyerek Muteks ailesini yüreklendirdi.

" Birlikten kuvvet doğar ilkesi ile yola çıkan ve Ankara’nın değerli bir markası olan Muteks ile zaten bir iş birliğimiz var idi. Boutique projesi ile dahada kuvvetlendirdiğimiz iş birliğimizi devam ettireceğiz " sözleri ile Muteks’i onure eden Brillant Satış ve Pazarlama Direktörü Sayın Adnan METE, doğuşuna vesile olduğu Brillant Boutique’ i güvenilir ellere teslim etti.

Toplantıda Brillant Boutique bayiliği alan Muteks’in müşterilerine bayilik sertifikalarını veren Sayın Erdoğan BAYDEMİR ve Sayın Murat TUNCER onları tek tek kutladı.

Bu iş birliğinden menmuniyetini dile getiren Brillant ve Muteks ailesi ürünlerin sunumunun yapıldığı açılış showromun kurdelesini keserek adeta küçük bir fuar havasını perdeci dostlarına yaşattılar.

Gün boyu showroomda adeta büyülenen perdeciler iki kutlamayı bir arada gerçekleştirdiler. Yenilen öğle yemeği eşliğinde Muteks Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat TUNCER’in doğum günü olan 11 Mart, hafızalarda güzel bir anı bıraktı. Murat Beyin doğum gününü kutlayan müşterileri ve Sayın Erdoğan BAYDEMİR, Murat Bey’e uzun ömürler dilediler. Biz Perde Satıcıları Haber Portalı’da bu güzel güne şahitlik ederek Brilant ve Muteks’in iş ortaklığını bir kez daha kutluyoruz.

MUTEKS 2014 LANSMAN TOPLANTISI / ANKARA ( Brillant Zebra Corner - Brillant boutiqe )

MUTEKS 2014 LANSMAN TOPLANTISI / ANKARA

MUTEKS 2014 LANSMAN TOPLANTISI / ÖMER AŞICI

MUTEKS 2014 BRİLLANT BUTİK LANSMAN TOPLANTISI / MURAT TUNCER’İN KONUŞMASI

MUTEKS 2014 BRİLLANT BUTİK LANSMAN TOPLANTISI / ERDOĞAN BAYDEMİR’İN KONUŞMASI

BRİLLANT BUTİK TOPLANTISI / BRİLLANT PAZARLAMA ve SATIŞ DİREKTÖRÜ / ADNAN METE

MUTEKS 2014 LANSMAN TOPLANTISI / Brillant butik satış yetki sertifikası alanlar.

MUTEKS 2014 LASMAN TOPLANTISI & SHOWROM AÇILIŞI

MUTEKS LANSMAN TOPLANTISI & YUVA BRİLLANT EXCLUSİVE- ERDOĞAN BAYDEMİR

MUTEKS BRİLLANT BUTİK LANSMAN TOPLANTISI / ORKİDE EVDİZ PERDE / DİYARBAKIR

MUTEKS LANSMAN TOPLANTISI / MURAT TUNCER & EKİMLER PERDE -KAYSERİ

MUTEKS BRİLLANT BUTİK LANSMAN TOPLANTISI / ORHAN MEFRUŞAT- ANKARA / ADNAN METE

MUTEKS 2014 LANSMAN TOPLANTISI / BULUT MEFRUŞAT- ERZURUM

MUTEKS 2014 LANSMAN TOPLANTISI / İNCİ PERDE -AKSARAY / MURAT GAMLI- YÜCEL KÜÇÜK

MUTEKS 2014 BRİLLANT BUTİK LANSMAN TOPLANTISI / FUAT TAŞTEKİN -ADNAN METE

MUTEKS 2014 BRİLLANT BUTİK LANSMAN TOPLANTISI / İSTANBUL PERDE - ADANA

MUTEKS 2014 LANSMAN TOPLANTISI / MURAT TUNCER DOĞUM GÜNÜ

muteks 2014 brillant zebra & brillant boutique lansman toplantı yemeği

  MUTEKS 2014 LANSMAN TOPLANTISI / ERDOĞAN BAYDEMİR ve MURAT TUNCER’in KAPANIŞ KONUŞMALARI

  MUTEKS PERDE SİSTEMLERİ MÜŞTERİ RÖPORTAJLARI

MUTEKS 2014 LANSMAN TOPLANTISI / SİNEVİZYON SUNUMU

MUTEKS 2014 BRİLLANT BUTİK LANSMAN TOPLANTISI TANITIM FRAGMANI FİLMİ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 271137

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.