davillo tekstil

ANKARA’LI PERDECİLER ATO’DA BULUŞTU !..


Ankara’lı perdeciler ATO’da buluştu.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Sektörümüzün bütünlüğünü koruyarak, bir önceki komitenin hayata geçirdiği çok güzel projelerin devamlılığını sağlayarak, farklı projeler geliştirerek türk ev tekstiline katkıda bulunmak için kendilerine düşen görevi  ve önemli adımlar atmak üzere değerli meslektaşlarını bilgilendirmek için ATO 17. Tekstil Tuafiye ve Mefruşat komitesinin bu yıl ilkini gerçekleştirdikleri istişare toplantısı yaklaşık 290 meslektaşımızın katılımı ile ATO çatısı altında gerçekleştirildi.

Biz mefruşatçıları temsilen Meclis Üyesi Sayın Aydın ERDOĞAN, Başkan Yardımcısı Sayın Fuat TAŞTEKİN ve komite üyemiz Sayın Mehmet AYGÜN ev sahipliğini yaptığı toplantıda, bir birinden değerli konukları ağırladılar.

Komitemizin daveti üzerine TETSİAD ( Türkiye Ev Tekstili ve Sanayicileri İş Adamları Derneği ) başkanı Sayın Yaşar KÜÇÜKÇALIK ve TETSİAD üyelerinden Sayın Cengiz ÖZMEN, Sayın Bilal KOÇAK ve Sayın Haşim BÜYÜKBALCI, İstanbul’dan gelerek komitemizin istişare toplantısını şereflendirdiler.

Ankara’da ise Altındağ Milli Eğitim Müdürü Sayın İlhan ERANIL, Atatürk Kız Meslek ve Teknik Müdüresi Sayın Nazan ŞENER, okulumuzun değerli hocaları ve mefruşat sınıflarımızın sevgiliği öğrencileride komitemizin davetlileri arasında yerlerini aldılar.

İstanbul’dan ve Ankara’dan katılan değerli konuklarımıza hoş geldiniz konuşması yaparak onlarla yakından ilğilenen ATO Başkanı Sayın Salih BEZCİ’de konuklarımız arasında yerini aldı. Değerli perdecilerimizi bilğilendirmek üzre İşkur Genel Müdürlük Daire Başkanı Sayın Mehmet ASLAN’ da yapmış olduğu sunum ile sektörümüzün hukuki yönlerini anlatarak bizlere ışık oldu.

Meslekte uzun yıllar hiç soluklanmadan hizmet aşkıyla çalışmışlar ve yeni nesile örnek teşkil etmişler, yetiştirdikleri öğrencilerine sayğıyı sevgiyi en önemliside dürüstlüğü aşılamışlar ve taktirlerimizi kazanarak sektörümüzün duayenleri sıfatına nail oldukları için komitemiz tarafından kendilerine verilen ahte vefa plaketleri günün anlamı ve önemi üzerine masalarında birer anı olarak kalacaktır.

Atatürk Kız Meslek Lisesi Müdüresi Sayın Nazan ŞENER,

Birlik Mefruşat’ın sahibi Sayın Behçet ÇAĞLAN,

Laperla Perde’nin sahibi Sayın Metin ERSOY,

Çopuroğlu Tekstil’in sahibi Sayın Remzi ÇOPUR,

Özlem Mefruşat’ın sahibi Sayın Zeynel ERBASAN,

Yaşa Mefruşat’ın sahibi Sayın Şaban GEDİK,

Özlem Mefruşat’ın satış temsilcisi Sayın Bülent KARSAVAROĞLU,

Perde Satıcıları Haber Portalı Kurucusu Sayın Aydın BENLİ, ahde vefa plaketlerini Tetsiad Başkanı Sayın Yaşar KÜÇÜKÇALIK, Tetsiad Üyesi Sayın Cengiz ÖZMEN, Meclis Üyesi Sayın Aydın ERDOĞAN, Komite Üyesi Sayın Mehmet AYGÜN, Komite Başkan Yardımcsı Sayın Fuat TAŞTEKİN, eski komite meclis üyeleri Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN, Sayın Ömer TAŞDEMİR ve eski komite Başkanı Sayın Murat TUNCER’in ellerinden aldılar.

17. Komite bu arada TETSİAD başkanını ve üyelerini unutmayarak toplantının anısına onlara birer  plaket verdiler.

" 2014 Ev Teks Fuarında Ankara’lı meslektaşlarımızı Kasım ayında düzenlenen Home Teks fuarında olduğu gibi tekrar ağırlamaktan ve misafir etmekten gurur duyarız. " diyen Tetsiad Başkanı Sayın Yaşar KÜÇÜKÇALIK içtenliğini bu cümlelerle dile getirdi.

Okul Müdüremiz Sayın Nazan ŞENER ise kendilerine desten olan eski ve yeni komiteye teşekkürlerini sundu. Toplantının ardından konuklarına teşekkür eden Sayın Mehmet AYGÜN ve Fuat TAŞTEKİN’de bu tür toplantılarla komitenin projelerini meslektaşlarına sunarak onları bilgilendireceklerini dile getirdiler.

Meslektaşlarımız bir kez daha kendi evleri olan ATO çatısı altında toplanarak ve hep beraber yemek yiyerek bir kez daha aile olduklarını hatırladılar. Bizde bu güzel gecede görevimizi birkez daha yerine getirmenin mutluluğu içerisinde geceden ayrıldık.

ATO 17. KOMİTE TOPLANTISI & ATO BAŞKANI SALİH BEZCİ 

17. KOMİTE MECLİS ÜYESİ, AYDIN ERDOĞAN & TETSİAD BAŞKANI, YAŞAR KÜÇÜKÇALIK

ATATÜRK KIZ MESLEK LİSESİ MÜDÜRESİ & NAZAN ŞENER

 

ALTINDAĞ İLÇE MİLLİ EGİTİM MÜDÜRÜ & İLHAN ERANIL

ATATÜRK KIZ MESLEK TEKNİK LİSESİ ÖĞRETMENLERİ ve ÖĞRENCİLERİ

ATO 17.KOMİTE PLAKET TÖRENİ / 1.BÖLÜM

ATO 17. KOMİTE PLAKET TÖRENİ / 2. BÖLÜM

İŞKUR GENEL MÜDÜRLÜK DAİRE BAŞKANI & MEHMET ASLAN

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 597957

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.