davillo tekstil

EVPARK 10.MAĞAZASINI DEMETEVLER’DE AÇTI..


" Hedefimiz ilerisi " dediler.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

İlk mağazalarını 1975 yılında Ankara Hasköy Dörtyol’da, 25m2, alanda açan ve yüncülük ile başlayan Sayın Mevlüt DALDAL, yaklaşık elli yılldır ticaret hayatını sürdürüyor. Kendisi gibi yetiştirdiği evlatları Sayın Ramazan DALDAL ve Sayın Kazım DALDAL’ın babalarından aldıkları en güzel mirası; yani mesleklerinin 2014 yılında çıtasını yükselterek mağazalar zincirinin 10. şubesini Ankara Demetevler’de açmışlardır.

Pursaklar, Saray, Çubuk, Havalimanı Yolu, Keçiören ve Demetevler’de bulunan mağazaları, ev konsepttini oluşturacak şekilde Ankara’lılara 85 çalışanı ile hizmet vermektedir. Ankara Demetevler’de " Evdeyiz Şirketler Grubu adı altında, Evpark markaları ile tanınan " DALDAL kardeşler, 10. mağazalarını hayata geçirmenin sevinci içerisindeler. 3 katlı 1200m2 alanda beyaz eşya, mobilya, Halı, elektronik ev eşyaları, züccaciye grubları, çeyiz ve perde konseptti ile " EVDEYİZ AVM " yi hayata geçiren DALDAL ailesi, " istihtamda pay sahibi olmak istiyoruz " diyerek; Demetevler’de ki 2. mağazalarının açılışından bu cümlelerle seslendiler. " Rızkın onda dokuzu ticarettedir " diyen Peygamberimizin sünneti ile yola çıkan DALDAL ailesi, çıtalarını daima yükseltmeyi amaçlamaktadırlar.

" İnsanlara iyi hizmeti, hakettikleri şekilde vermek istiyoruz "  diyen Kazım Bey, " hedefimiz ilerlemektir " diyerek duygularını ifade etti. Mağzalarının açılışında, kendilerini yalnız bırakmayan Pursaklar Belediye Başkanı Sayın Selçuk ÇETİN, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Seyit Mehmet GÜMÜŞ, Meclis Üyesi Sayın Hamdi ARSLAN, Muteks’in Ankara Bölge Müdürü Sayın Fuat BAYATLI ve Demetevler sakinleri DALDAL ailesinin bu güzel gününde yanlarında oldular.

Pursaklar Belediye Başkanı Sayın Selçuk ÇETİN, " Rabbim,  vatanına devletine hayırlı evlatlar nasip etsin, Ramazan Bey ve Kazım Bey evlatlarımızda bu güzel örneklerden biridir " diyerek, Daldal ailesi hakkındaki duygularını dile getirdi. Mağazaların Perde ve Evtekstilininden Sorumlu Koordinatörü Sayın Mustafa ATICI ise " işimizin en iyisini yapmak için mücadele ediyoruz, Rabbim bizlere yardımcı oluyor. " diyerek kendisini yanlız bırakmayan sevgili meslektaşlarına teşekkürlerini sundu.

Bundan sonra hedefimiz başka şehirlere mağazalar açmak diyerek amaçlarını dile getiren DALDAL ailesi, açılışta yanlarında bulunan ve gelen gelemeyen tüm dostlarına teşekkürlerini biz Perde Satıcıları Haber Portalı aracılığı ile sundular. Kendilerine hayırlı ve bol kazançlar dileyerek, mağazalar zincirinin çoğalmasını temenni ediyoruz.

EVDEYİZ ŞİRKETLER GRUBU ( EVPARK )

İletişim: İvedik Caddesi No: 480 / A-B

Tel: 0312. 336 60 20

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 472981

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->