davillo tekstil

VERDİ TEKSTİL İÇ ANADOLU BÖLGE TOPLANTISINI SHERATON HOTEL’DE YAPTI.


Müşteriye cevap verecek ürünlerini, sürekli geliştirmek ve farkı yaratmak üzere yola çıkan Verdi’nin farkı!..

Haber: Emel BENLİ & Ankara

İnsana ve en son teknolojiye yatırım yapan, sürekli yenilenmekten asla vazgeçmeyecek olan; perde ve perde sistemlerinde dünya standartlarında kalite ve hizmet anlayışı sunan Tanrıverdi Tekstil, bu kezde 2014 yılı ürün kreasyonunu Ankara Sheraton Hotel’de İç Anadolu’lu müşterilerine sundu.

12 Şubat 2014 günü Ankara Sheraton Hotel’de Tül, Fonluk Kumaş, Stor ve Zebra ürünlerini Ankara’da görücüye çıkaran Verdi, Black, Purple ve Verdi Corner markaları altında müşterilerinin beğenisine sunarken; onlardan aldıkları görüşler doğrultusunda hayata geçirdikleri ürünleri ile farkı yakalamışlardır.

Verdi kaliteli hizmetinin yanı sıra, lansman toplantılarında kendilerini yanlız bırakmayan dostlarınında ince katılımları ile güzel bir güne imzasını attı. Samsun, Konya, Kayseri, Kırıkkale ve Ankara’dan katılan iş ortakları Verdi ürünlerini herzaman ki gibi begeni ile karşıladı.Tanrıverdi Tekstil Ankara Bölge Satış Müdürü Sayın Funda Burucu’nun yapmış olduğu açılış konuşması ile başlayan toplantı, Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Can Tanrıverdi’nin konuşması ile devam etti. "  ihrcatdaki gücümüzü devam ettireceğiz " diyen Can Bey, değerli misafirlerine katılımlarından dolayı teşekkür etti.Tanrıverdi Tekstil Pazarlama ve Satış Direktörü Sayın Levent Üstünel ise konuşmasında, neden bu organizasyon yapıldı; cümlesine cevaplar verdi. "  Artık iç piyasada daha etkin olacağız, en büyük problem güven konusudur. Amacımız her yerde olmak değil; doğru yerde olmaktır." diyerek işlerine olan saygı ve özverilerini bu cümlelerle ifade etti. Verdi Perde Sistemleri Genel Müdürü Sayın Mustafa Varlı ise mekanik perde sistemleri konusunda iş ortaklarını aydınlattı.Konuşmacıların ardından, Verdi ailesini yıllarca yanlız bırakmayan; Çağlayan Mefruşat’ın sahibi Sayın Süleyman Çağlayan, Batıbirlik Mefruşat’ın sahibi Sayın Erdoğan  Ahi, Topçular Mefruşat’ın sahibi Sayın Bülent Topçu, Ares Manifatura’nın sahibi Sayın İbrahim Kesen ve Kalababirlik Mefruşat’ın sahibi Sayın Süleyman Ahi " ahde vefa " plaketlerini alırken; Murat Mefruşat’ın sahibi Sayın Fehmi Koçoğlu ise Verdi ailesinine katılma belgesini aldı.

" Sekseni aşkın ülkede ilk tercih edilen markaların başında geliyoruz " diyerek Verdi ailesinin gücü ile gururlanan Sayın Levent Üstünel, İç Anadolu’lu dostlarının katılımlarını fazlası ile iyi bulurken; bölgesel toplantıların devam edeceğini söyledi. Organizasyonda emeği geçen Sayın Funda Burucu’da " inanmak, güvenmek ve cesaret etmek " sözlerini düstur alarak yola devam edeceklerini dile getirdi. Bu toplantıya Ankara’nın ileri gelen Zebra imalatçılarınıda davet eden Verdi, kısa bir süre içerisinde Ankara’da bulunan bir zebra imalatçısı meslektaşımıza kendilerini temsil etme ünvanını verecek ve Ankara’yı kendisine kale edinecektir. Yenilen öğlen yemeğinin ardından ilerleyen saatlerde son bulan toplantı, Nisan ayında yapılacak olan Umre ve Dubai seyehati kampanyası ile akıllarda kalacaktır.

TANRIVERDİ TEKSTİL & 2014 ÜRÜN TANITIM TOPLANTISI / ANKARA

TANRIVERDİ TEKSTİL, SATIŞ ve PAZARLAMA KOORDİNATÖRÜ, LEVENT ÜSTÜNEL

TANRIVERDİ TEKSTİL & 2014 ÜRÜN TANITIM TOPLANTISI / SÜLEYMAN ÇAĞLAYAN / ANKARA

TANRIVERDİ TEKSTİL 2014 ÜRÜN TANITIM TOPLANTISI / İBRAHİM KESEN / KONYA

TANRIVERDİ TEKSTİL & 2014 ÜRÜN TANITIM TOPLANTISI / CEMAL ATEŞ / SAMSUN

TANRIVERDİ TEKSTİL & 2014 ÜRÜN TANITIM TOPLANTISI / REMZİ ÇOPUR / ANKARA

TANRIVERDİ TEKSTİL & 2014 ÜRÜN TANITIM TOPLANTISI / MUZAFFER PEKGÖZ / KONYA

TANRIVERDİ TEKSTİL 2014 LANSMAN SUNUMU  - FUNDA BURUCU - CAN TANRIVERDİ 

LEVENT ÜSTÜNEL- MUSTAFA VARLI

EMRE PİLAVOĞLU- SÜLEYMAN ÇAĞLAYAN- FEHMİ KOÇOĞLU- ERDOĞAN AHİ- İBRAHİM KESEN-SÜLEYMAN AHİ- BÜLENT TOPÇU

TANRIVERDİ TEKSTİL & 2014 ÜRÜN TANITIM TOPLANTISI / MUAMMER ÜNALIR / ANKARA 

TANRIVERDİ TEKSTİL & 2014 ÜRÜN TANITIM TOPLANTISI

ANKARA BÖLGE MÜDÜRÜ FUNDA BURUCU

TANRIVERDİ TEKSTİL ( VERDİ HOME ) 2014 İÇ ANADOLU BAYİİ TOPLANTISI / ANKARA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 690464

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.