davillo tekstil

”Verdi” ile Dubai ve Umre Seyehati...

2014 yılı bahar kreasyonlarını siz değerli iş ortaklarının beğenisine sunan Verdi, süprizlerle sizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Haber: Emel Benli & İstanbul

Türkiyenin mesleki sektör dalında ciddi istihdamlara kapı açan Tanrıverdi Holding, Verdi Home markası ile  tül, fonluk ve mekanik perde sistemlerinde yeniliklerine devam ediyor. Verdi’nin yeniliklerine ve ürün kalitesine alışık olan değerli müşterilerini yeni süprizler bekliyor.

Dubai’yi görmek istiyorum diyenler, Umre seyahati yapmak, kutsal topraklara gitmek istiyorum diyenler! ...Fırsat ayağınıza geldi. Uluslararası beş yıldızlı otellerde gerçekleşecek olan Dubai ve Umre seyahatinden yararlanmak isteyen tüm Verdi dostları bu kampanyayı kaçırmayınız. Nisan ayı içerisinde gerçekleşecek olan bu seyahatle ilgili yeterli bilgiyi Tanrıverdi Tekstil Satış ve Pazarlama Direktörü Sayın Levent ÜSTÜNEL’den alabilirsiniz. " 2014 yılı Verdi Tekstil’in yılı olacak " cümlesi ile öz güvenlerini bir kez daha dile getiren Levent Bey 12.Şubat 2014’te Ankara Sheraton Hotel’de gerçekleştirecekleri İçanadolu Bölge Etkinliğinde siz değerli dostlarına gerekli bilgiyi sunacaktır.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 830775

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.