davillo tekstil

ÇAĞLAYAN MEFRUŞAT / YAHYA ÖZTÜRK / ANKARA


Değerli müşterileri tarafından Türkiye’ye bir kazanç olarak görülen Davillo istikrarlı gidişi ile dikkatleri çekiyor.

Haber: Emel BENLİ & Ankara / Bu haber Perdesen- Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Türkiye genelinde olduğu kadar Ankara genelinde de ciddi bir müşteri portföyü olan Davillo, Ankara’nın Etimesgut semtinde bulunan Çağlayan Mefruşat’ın sahibi Sayın Yahya ÖZTÜRK ile bizleri tanıştırdı.

En büyük kazancı kaliteli müşteri portföyüne sahip olmasıdır, diye düşündüğümüz Davillo, tül ve fonlukdaki kalitesini zebra ve storada taşıyarak, onlara bir kez daha layık olanın huzuru içerisindedir. Sektörümüzde prensipli çalışmaları ile tanınan Sayın Yahya ÖZTÜRK, yirmi beş yıllık birikimi ile karşımıza çıkarken; Perdesen’in Davillo markasının tabelasınıda gururla bizlere gösteriyor. Etimesgut’un yeni yerleşim bölgesinde bulunan Çağlayan Mefruşat, düzeni, tertibi, temizliği ile örnek mağaza diyebileceğimiz bir konumda karşımıza çıkıyor.

25 yıl önce daha çocukken bu sektörün tozunu yutmaya başlayan meslektaşımız, 2005 yılında ilk mağazasını Seyranbağları’nda açmış ve 8 yıl aradan sonra, çiçeği burnunda ki ikinci mağazasını 2013 yılında hayata geçirmiştir. Mesleki birikimlerinden yola çıkarak sektörde dikkat etmemiz konulara parmak basan Sayın ÖZTÜRK, uzun vade, eleman sıkıntısı, yakın aralıklarla açılan mağazalar, toptancıların herkese ürün vermesi gibi sektör sıkıntılarına deyinerek yirmi beş yılın birikimini bizlere böyle özetledi. " Sektörü öldüren uzun vade ve istikrarsız fiyat birimleri bizleri vururken; yeni açılan mağazarında ömrünü kısaltmaktadır. Sektördeki bozuk düzene dur dememiz gerekiyor. " diyerek toptancılarımıza küçük sitemlerde bulunan Yahya Bey, meslektaşlarına acele etmeden yol almalarını önerdi. " Sektörde üç beş yıl çalışan değerli meslektaşlarımızın tam pişmeden mağaza açmaları, akabinde açtıkları mağazalarını kapatmaları, sektörün ciddiyetini bozarken; gençlerimizinde elen ve keder duyudukları kaçınılmaz bir durumdur." cümleri ile de gençlere adeta mesaj yollan tecrübeli meslektaşımız iki mağazası arasında mekik dokurken; ekmeğini helal kazanmanın çabasındadır. Bu arada Davillo Perdesen ile çalışmanın kendisi açısından bir kolaylık olduğunu, kolaylığın yanı sıra; ürün kalitesininde mağazası açısından kazaç olduğunu belirtti. Meslektaşımıza her iki mağazasında da hayırlı kazançlar diliyor, bir başka Davillo müşterisinde görüşmek üzre diyoruz.

ÇAĞLAYAN MEFRUŞAT / YAHYA ÖZTÜRK

Merkez: Bağlar Cad. No: 113 / A / S. Bağları / Ankara

Tel: 0312. 446 58 20

Fax: 0312. 447 79 83

Şube: Süvari Mah. Ahi Mesut Bulvarı No: 40 / B- Etimesgut / Ankara

Tel: 0312. 226 22 62

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 950587

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->