davillo tekstil

OKYANUS MEFRUŞAT - TAÇ EVİ / ERYAMAN / ANKARA


Tüm Türkiye’de geniş pazarlama ağı ile bilinen, istikrarlı bir şekilde yoluna devam eden ve perde sistemlerinde bir marka olan Muteks yenilik üstüne yenilik yapıyor.

Haber: Emel BENLİ & Ankara / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Müşterileri ile iletişimini çok güçlü tutan Muteks, önce dostluk sonra ticaret düsttürü ile emin adımlarla ilerlerken; mevcut müşterileri ve müşteri adayları için zebra ve stor kartela setini sezon açılmadan yeniledi. Müşterilerinden gelen talepler üzerine "  Muteks Zebra Collection " adı altında 50 başlıktan oluşan Zebra kartela setinin dağıtımına başladı. Yaşam alanlarınızın her köşesine hitap edecek olan bu kartela seti; spor, klasik, fantazi, simli, nakışlı ve modern tarzı barındırmaktadır. Daha şimdiden yoğun ilği gören " Muteks Zebra Collection " seti aynı zamanda mağaza yakışacak şekilde köşe kazandırmak ve satışını kolaylaştırmak için birde kartela stantdına sahiptir.

Muteks Zebra Collection setini alan; Muteks’in mevcut müşterilerinden biri olan Ankara Eryaman’da " Okyanus Mefruşat Taç Evi " olarak hizmet veren Sayın Burhan KARABAY’ı ziyaret ettik. Konsept olarak Taç Perde ve Taç evtekstili bulunduran Sayın KARABAY, markalarla haşır neşir olmanın tadına varmış olacak ki; Muteks’inde ürünlerini güvenerek satmaktadır. Eryaman Okyanus Plaza AVM’de hizmet veren ve çok renkli kişiliği ile tanıdığımız usta perdecimiz kendisine ve işine yakılanı asl alarak Muteks’in satmış olduğu aksesuar ve perde sistemlerinin yanı sıra yeni kartela setini alarak; Eryaman gibi nezih bir semtte konumuna yakışanı yapmıştır. Meslekte yirmi beş yılını geride bırakmış olan Burhan Bey Mağaza Müdürü Sayın Evren ATİLLA ve dört çalışanı ile birlikte mesleklerini en iyi şekilde yapmanın mutluluğu içerisindeler.

120m2 alana sahip mağazalarında Muteks ile iletişimini sağlayan Muteks’in Ankara Bölge Sorumlusu Sayın Fuat BAYATLI ile birlikte istişareler yaparak yeniliklere daima açık olan Burhan Bey; " ticarette başarılı olmak istiyorsanız, yeniliklere daima açık olmalısınız, bizim sektörümüz yenilik sektörüdür, kendini her zaman yeniliyen Muteks’e teşekkürlerimi sunuyorum " diyerek yenilikciliğe ne kadar açık olduğunu dile getirdi.

Muteks’in böylesine nezih müşterilere sahip olması kalite bakımında; sunumun ve ticaret anlayışının her zaman bir adım önde olması anlamına gelir. Ankara Bölge sorumlusu Sayın Fuat BAYATLI " çıkartmış olduğumuz setimiz bu kadarla kalmayacak, üzerine yenilerini ekleyerek sezonu karşılamaya hazırlanıyoruz, bize inanan ve güvenen tüm değerli müşterilerimize sayğılarımızı sunuyoruz" diyerek tüm müşterilerine hayırlı işler diledi.

OKYANUS MEFRUŞAT TAÇ EVİ

İletişim: Tunahan Mah. 5 Etap  Okyanus AVM No: 4/ 21 - Eryaman / ANKARA

Tel: 0312. 282 03 04

Yorumlar

  • sevgi şenel
    sevgi şenel

    müşterisiyle enpati yapabilen, kendini müşterisinin yerine koyabilen, misyonu müşteri memnuniyeti olan okyanus taç perde her zaman vizyonda kalabileceği düşüncesindeyim. müşteriniz memunsa ticaretiniz daimdir.

    24 Mayıs 2021 01:06

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 682782

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.