davillo tekstil

TAŞTEKİN MEFRUŞAT- BRİLLANT STORE / DEMETEVLER / ANKARA

Müşterinin hayallerine katkı sağlarken, perde sürekli tasarlanan bir mühendislik harikasıdır.

Haber: Emel BENLİ & Ankara / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Ankara Cebeci’de iki, Demetevler’de bir, İstanbul yolun’da ise yine bir mağaza ile; mağazalar zinciri oluşturan Ankara’nın önde gelen perdecilerinden Taştekin Mefruşat her zaman yenilikli yüzü ile Ankara’lıların gönlüne taht kurmuştur. Sahibleri Sayın Fuat TAŞTEKİN ve Sayın Suat TAŞTEKİN kardeşlerdir. Babaları rahmetli Mehmet Yakın TAŞTEKİN’den miras aldıkları perdecilik mesleğini aynı titizlikle koruyarak yollarına devam ediyorlar.

Kolay para kazanma döneminin bittiği şu günlerde müşterinin bilinçlenmesi ile birlikte daha zor hale gelen  perde sektörü gelişimi ve değişimi bir arada barındırırken firmaların dayanışmasınıda beraberinde getirmektedir. Dayanışmayla birlikte mesleğin en zor günlerini aşabilmenin mutluluğunu yaşayan Taştekin ailesi, almış olduğu akıllı kararlarla dünya markası Brillant’ın çatısı altına girerek; Brillant Store ve Brillant Zebra market adı altında Ankara’lılara hizmette sınır tanımıyorlar. İşini çok iyi bilen çözüm odaklı firmaların dayanışmasını kendisine misyon edinen Taştekinler, Ankara’nın en büyüklerinden zebra ve stor imalatçısı aynı zamanda bir Brillant Zebra Corner Bayisi olan Muteks’le bağlarını güçlendirerek, zorlukları kolaylaştırmayı bilmişlerdir. " Markanın kalitesi, dayanıklılığı o markanın ne kadar güvenilir olduğunun bir göstergesidir." diyor bizi konuk eden mağaza sahiplerinden Sayın Suat Taştekin’in eşi Özlem Taştekin Hanımefendi. Bizi en güzel köşesinde ağırlayan Özlem Hanım, içilen çaylarla yenilen pastalarla atmosferimizi ısıtıyor ve " yenilik olmazsa bizim sektörde süreklilik düşünülemez, sürekliliğin olması için yeniliğin olaması şart diyor. " Anlıyoruz ki bilinçli tüketici, bilinçli, perakendeci üreticilerimizden ve imalatçılarımızdan istemesini bilirse; sektör çağ ile birlikte parelelliği sağlıyacaktır. Bu da demek oluyor ki; Brillant ve Muteks gibi firmalara büyük görevler düşüyor. Yenilik ile çok çalışmanın doğru orantıda kullanılması gerekliliğine inanan mağaza sahibimiz Özlem Hanım, on yıllık birikiminide çok bilinçli cümlelerle dile getiriyor. İşini her zaman itina ve özenle gerçekleştiren Özlem Hanım, Mağaza Müdürümüz Sayın Sadullah ÇAKIR ve çalışanları ile birlikte sürekli iştişareler gerçekleştirerek markalaşmanın yükünü taşımaktalar. Sadullah Bey’in, her zaman savunduğu " dürüstlük "  düsturu olurken; yeniliğin tek taraflı olamayacağı dolayısıyle üreticin, toptancının ve perakende mağazasının bölünmez bir bütün olması gerekliliğini dile getiriyor.

Zebra Corner ve Zebra Market’in güncel perde modasına ve sektöre çok büyük katkı sağladığını dile getiren Özlem Hanım " Brillant ile Muteks’in Corner bayiliği konusunda iş birliğine varmalarının kendileri açısından sağlam bir köprü oluşturduğunu; bu oluşumun sektöre katkı sağladığı belirtti."  Bu iki firmayada teşekkürlerini sunan mağaza sahibi Özlem Taştekin’e ve Mağaza Müdürü Sadullah Çakır’a göstermiş oldukları misafirperverlikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 TAŞTEKİN MEFRUŞAT & BRİLLANT STORE

İletişim: İvedik Caddesi No: 93 / D - Demetevler / Ankara

Tel: 0312. 332 48 48 - 345 39 10

web: www.tastekinmefrusat.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 207660

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.