davillo tekstil

HAYALLERİNİZİN PERDELERİNİ VERDİ İLE ARALAYIN…


Her yeni yılın kendine özgü tasarımları ve renk kombinasyonları vardır.

Bu yıla kontrastlar yılı da denilebilir.

 

 

 

 

 

 

 

Yaşam alanlarımızda dekorasyon her geçen gün daha da önem kazanmakta;tüm konseptler yerine göre cesurca uygulanmaktadır.Klasik,dömiklasik,modern,popart,etnik,retro ve country tarzlar yeri geldiğinde aynı evin farklı yerlerinde ufak detaylarda dahi olsa uygulanmaktadır.    

Her dönem geniş ürün yelpazesi ,kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sizlere sunulan koleksiyonlarımızla evlerinize şıklığı,rahatlığı,modernliği ve mutluluğu getirmeyi hedefliyoruz.Eşsiz renk ve desen zenginliği arasında seçim yapmakta zorlanacağınız 2014 VERDİ PERDE Koleksiyonlarımızla hayallerinizdeki perdelere sahip olacaksınız.

 PURPLE 
 
 
 
Moda sizin için bir akım değilse, evinizde kendi modanızı yaratan yenilikçi ve modern bir görüşe sahipseniz 2014 VERDİ PURPLE koleksiyonumuz tam size göre. Damasklar, floral desenler, çizgililer… Farklı desen alternatifleri bulunan ve özenle seçilmiş birçok renk tonuyla hazırlanmış bu özel kumaşlara eşlik etmek için en az onlar kadar şık kombin zebra perdeler de tasarladık. Saten zeminler, simli iplikler, ipeksi dokular, eskimeyen renkler ve tüm bunların birleşimiyle oluşan asil görünüm, bu kumaşları pencereleriniz için vazgeçilmez kılıyor. Evinizi sizi yansıtacak şekilde zevkli bir yaşam alanı haline getirmenize yardımcı olacak tüm renk, desen ve zengin içeriği ile PURPLE kartelalarındaki ürünler sizin için ideal fikirler sunar.

 BLACK
 
 
 
BLACK dünyada belirlenen son moda tasarımlar incelenerek, renk kombinasyonları, desen çeşitliliği de arttırılarak titiz bir ar-ge çalışması sonunda müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
Koleksiyondaki kumaşların  desen ve renk tercihlerimizi günümüz dekorasyon eğilimlerini gözönünde bulundurarak yaptık. Böylelikle koleksiyonumuz birçok ayrı zevke hitap edecek  ve evlerinizde şıklığı ile konuşulacak   bir koleksiyon oldu.
Tül ve perdelerin pencerelerinize  dokunuşuyla  evinizde nasıl büyük bir enerji yaratacağını görmek istiyorsanız BLACK koleksiyonunu mutlaka görmelisiniz. 
Ocak 2014-Şubat 2014 tarihlerinde Marmara Bölgesi ve İç Anadolu Bölgesinde siz değerli bayilerimize özel bir organizasyonla tanıtılacak olan 2014 VERDİ PERDE Koleksiyonlarımız süpriz fırsat ve hediyelerle beğenilerinize sunulacaktır.
PURPLE ve BLACK Koleksiyon tanıtım etkinliğimizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Kaynak: verdi home
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 397174

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.