davillo tekstil

METİN MEFRUŞAT & CEBECİ / ANKARA


Kime ve hangi firmaya güveneceğinizi bilin...

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber Perdesen - Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Tül ve fonluk kumaştaki kalitesini geçtiğimiz yıl zebra ve storada taşıyan ve Ankara’dan Türkiye geneline ürün pazarlayan Davillo Perdesen’in, ilk müşterilerinden olan Ankara Cebeci’de bulunan Metin Mefruşat’a konuk olduk.

Perdesen’in yöneticisi aynı zamanda mağaza müdürü Sayın Engin Erbasan ile konuk olduğumuz Metin Mefruşat’ta çok muhterem iki ortağı tanımaktan memnuniyet duyduk ve bir kez daha Ev Tekstili’nin emin ellerde oluşunun sevincini yaşadık.

Sayın Adnan ÇOLAK ve Sayın Levent CİDALl, 1997 yılında gönül birliği yaparak ortaklıklarını kurmuşlar ve meslek birikimlerini konuşturmuşlardır.

Tam 35 yıl önce bu sektöre gönül veren ortaklardan Adnan Bey, Cebeci’de müşteri portföyünü oluşturmuş ve son derece komşu esnaflar içerisinde saygınlığını koruyarak güzel komşuluklar kurmuştur. Müşterileri tarafından da sayılmış ve sevilmiştir.17 yıl dile kolay....." Hiçmi kavganız olmadı diye soruyoruz? Aldığımız cevap şu oluyor..". Saygı ve sevgi çözüm yoluna götürüyor...Yeterki kullanmasını  bilmeli " diyor değerli ortaklarımız. Anlıyoruz ki Davillo ile neden bu kadar uzun süreli çalıştıklarını. Davillo’nun ürünleri her zaman olduğu gibi bizleri şaşırtıyor ve kalitesi gözlerinden kaçmıyor. Bu yıl yeni ürünlerin altına imza atacak olan Davillo, istek üzerine baskılı ürünlerede yer verecek ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda ilerleyeceklerdir. Engin Bey," yeniliğin olduğu yerde biz varız diyor ve ekliyor perdede ve zebrada istikrarımızı koruyacağız, müşterilerimizin bu konuda hiç bir şüphesi olmasın."

Perdelik kumaşlar, perde aksesuarları, storlar, zebralar ve ev tekstil ürünleri onların yıllarca hayatları olmuş ve kumaş kokusu ile helal paralarını kazanmışlardır. Mağazalarında Türkiye genelinde marka olmuş ve tanınmış firmaların ürünlerini bulunduran Adnan Bey ve Levent Bey, firmalarda önce pazarlamacıların yaklaşımlarına bakarak alış verişlerini yaptıklarını belirtiyor Davillo’nun da bu konuda hassas olduğunu vurguluyorlar. Adnan Bey, Davillo için " esnaf gibi esnaf onlar " demektende kendisini alıkoyamıyor bu sözlerle samimiyetini dile getiriyor.

Ve özet olarak şunu söylüyoruz: " Bu sağlam dostluğu kimse yıkamaz ".

METİN MEFRUŞAT

İletişim: Cemal Gürsel Caddesi No: 109 / B- Cebeci / Ankara

Tel: 0312. 319 93 93

Fax: 0312. 363 26 60

webwww.metinmefrusatankara.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 467774

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.