davillo tekstil

YAŞAR PRESTIGE TEKSTİL / ANKARA


İstikrar çok önemli...

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Perdesen- Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar tarafından 1970 yılında Ankara Siteler’de kurulan " Yaşar Prestıge Tekstil " toptan döşemelik kumaş satışı ile kısa sürede marka olmuş ve kalitesini müşteri fortföyüne kanıtlamıştır. Güvendiği insanlarla bu yola çıkan Sayın Fethi Yaşar, 1998 yılında Sayın Hakan Sertdemir ile yoluna devam etmiş ve bu güveni ortaklığa dönüştürmüştür. 4 katlı 1200m2 alana sahip Prestıge, 14 çalışanı ile ticari ahlak çerçevesinde yol katetmektedir. Ankara Ümitköy’de de yine bir perakande mağzası ile nihayi tüketicinin güvenini kazanmıştır. Döşemelik kumaşın toptancılığını yapan Prestij ortaklığını ve aynı zamanda mağaza müdürlüğünü üstlenen Hakan Bey tarafından yönetilmektedir. Döşemelik kumaşın yanı sıra perde sektöründe söz sahibi olmuş ve perdeyi perakende olarak nihayi tüketiciye sunmuştur.

Perde sunumunu önemli ve kaliteli toptancıların ürünleri ile yapan Yaşar Prestıge Tekstil’in Bursa’da da üretim ağı yani iki fabrikası vardır. Üretiminin % 95’ini ihracata dönüştüren fabrika, 1990’ dan beri üretimini aralıksız sürdürmektedir.İpliğinden, boyasına kendi ürünleri olan bu enteğre tesis toplam onbirbin m2 alana hakimdir. 

Perakende de mağazalar zinciri kurmayı hedefleyen Prestıge, bir Davillo Perdesen müşterisidir. Yani tül ve fonluktaki kalitesini geçtiğimiz yıl stor ve zebra imalatına taşıyan Davillo markası ile benliğimize kazınan Perdesen’in saygın bir müşterisidir. Perdenin yanı sıra stor ve zebrayı Davillo’dan alan Prestıge, proje işlerinde de güçlü ve başarılı çalışmalarıyla bilinmektedir. " Davillo Türkiye için bir kazançtır, ticari ahlak bakımından Davillo nadir esnaflardandır." diyen Sayın Sertdemir, çalıştığı firmasınıda sahiplenerek onları bu güzel cümlelerle onure etti. 

2013 yılını nasıl geçirdiniz sorusuna ise " piyasa durgundu fakat biz marka bir firmayız bu durumdan çok etkilenmedik, aya değil yıla bakarız ". diyerek güçlerini anımsatan Sayın Hakan Sertdemir’e, kapılarını biz Perde Satıcıları Haber Portalına açmasından dolayı teşekkür ediyor ve başarılı iş adamımıza yeni yılda sağlık ve hayırlı işler diliyoruz.

PRESTIGE PERDELİK DÖŞEMELİK

İletişim: Karacakaya Caddesi No: 140 & Siteler / ANKARA

Tel:  0312. 349 33 33

Fax: 0312. 349 61 50 

Yorumlar

  • Turgay akturk
    Turgay akturk

    Yerınız nerde. Perde. Overlokcu. Alıyormaunuz

    01 Nisan 2018 03:49

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 907193

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.