davillo tekstil

VERDİ HOME 2014 YILINA BOMBA GİBİ GİRİYOR..


Tanrıverdi Tekstil  kendine yakışır projeler ile 2014 yılında müşterilerine yenilikler sunacak.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

Dedelerinden onlara miras kalan mesleği, daima en iyiyi sunmak ilkesiyle icra ettiler. Hep birlikte oluşturdukları bu değeri, gelecek kuşaklarında, temel ilkeleri olan doğruluk ve dürüstlüğün ışığı altında her zaman olduğu gibi kendileri ile yarışarak, verdikleri sözlerin arkasında durarak, kendi çıkarlarını değil müşterilerinin çıkarlarını göz önüne alarak devam ettireceklerine inandılar. Yaptıkları ve en son teknolojileri kullanarak elde ettikleri, ürettikleri sayesinde sınır tanımayan bir çeşitliliğe ve büyük hedefler için en iyi seçim olma seviyesine ulaştılar.

Müşterilerine daha iyi ve daha hızlı hizmet sağlamak için her gün binlerce desen ve yüzlerce farklı zemin kombinasyonundan oluşan bir üretim kapasitesine sahip oldular. Hedefleri dünyanın en önde gelen entegre perde üreticisi olmak idi. Bu hedefe ulaşmak için insana ve en son teknolojiye yatırım yapmaktan, sürekli yenilenmekten vazgeçmediler. Devraldıkları bayrağı, her zaman ileriye taşımak için en mükemmel şekilde geliştirip, sunarak taşımaya devam edeceklerdir.

Çatalca, Gürpınar ve Çorlu’da 150.000 metrekare arazi üzerinde 100.000 metrekare kapalı alanda yer alan farklı üretim birimleriyle yılda 75 milyon metrekare dokuma, 25 milyon metre brode, 3 milyon hazır perde üretimi ve 20.000 ton boyama işlemi gerçekleştirmektedirler.   80’in üzerinde ülkeye yağtığı ihracat ile dünya pazarında söz sahibi ve güvenilir perde üreticisi olmak, daima en iyiyi sunmak için son teknolojiye yatırım ve sürekli yenilemekten hiç bir zaman vazgeçmeyen Tanrıverdi Grubu’nun yatırımları günümüzde de devam etmektedir.

Verdi Home Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Sayın Levent ÜSTÜNEL’in biz Perde Satıcıları Haber Portalına yapmış olduğu açıklamada; " Verdi Home olarak 2014 yılı; Verdi Home yılı olacak, yeni çıkartmış olduğumuz purple ve black markamız yüz başlık, beşyüz varyant ile güncel perde, fonluk ve zebra çeşitleri ile müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek. 2014 yılında Türkiye genelinde yapacağımız bölgesel lansman bayi toplantılarımızla tüm bayilerimize yeni ürünlerin sunumunu yapacağız. İlk toplantımızı 22 Ocak 2014 İstanbul Holiday Hotel’de, arkasından Ankara, Antalya, İzmir, Samsun illerinde yapmayı düşünüyoruz. Bu toplantıların ardından Verdi Home olarak tüm " Verdi Corner " bayilerimizin hepsini ultra lüks bir otel’de 3 gece 4 günlük bir Dubai gezisi ile ödüllendireceğiz. Verdi Home bununlada kalmayarak çalışmalarına hız kesmeden 2014 Mayıs Ev teks fuarına tüm hazırlıklarla müşterilerinin karşısına çıkacaktır. " diyen Sayın ÜSTÜNEL, zebra kumaşlarının üretiminide kendilerinin yaptığını söyleyerek; 2014 yılında zebra ve storda üstün performans sağlayacaklarını dile getirdi. Kampanyalarla ilğili tüm detayları bilgilerine sunmak üzere müşterilerini lansman toplantılarına davet eden Sayın Üstünel, Verdi’nin değerli iş ortaklarına hayırlı işler diledi.

Verdi Home Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü, Levent ÜSTÜNEL

Verdi Corner köşesi 5 x 3

Nisan ayında 3 gece 4 gündüz muhteşem Dubai gezisi

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 168371

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.