davillo tekstil

NAZ PERDE TEKSTİL & BEYPAZARI / ANKARA


Muteks Perde Sistemleri’nin müşterilerini ziyarete devam ediyoruz.

Haber:Emel BENLİ & Beypazarı / ANKARA / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Bu seferde Ankara’nın güzel ilçesi Beypazarı’nda bu sektöre hizmet veren Naz Perde Tekstil’in sahibi Sayın Mustafa BOYACI’ya konuk olduk. Ankara’ya 98 km uzaklıkta bulunan 40 bin nufuslu bir ilçe olup, başta maden suyuları, havuçları, beypazarı kurusu, hamamları, kaplıcaları, tarihi evleri ve müzeleri ile meşhur Beypazarı sokaklarını siz değerli meslektaşlarımız için dondurucu soğuklarda dolaştık.

Tarihin her diliminden bir kalıntıya rastladığımız Beypazarı Belediyesi, şehirleşme yoluna hızlı adımlarla giderken; Meşhur Beypazarı evlerini seyretmek için bir mesire alanı olan " Hıdırlık Tepe’ye "  çıkarak harika bir manzaraya gün batımıyla eşlik ettik. Bizim için harikulada bir turistlik gezi olan Beypazarı sokaklarını ev sahibimiz Sayın Mustafa BOYACI ile gezdik. Sayın BOYACI, on yıl bu sektöre hizmet ettikten sonra; bir on yılda kendi mağazasında çalışarak meslekte yirmi yılını tamamlamıştır. Aslen Beypazar’lı olan Mustafa Bey, çocukluğunda tesadüfen bu sektöre atılarak kendi çabaları ile tabiri caizse tınakları ile yol katetmiş ve mesleğinde altın yıllar yaşamıştır.

Sektörde perde, çeyiz ve sektörün son yıllarda can damarını oluşturan perde sistemleri ile hizmetini yeniliklere açık bir şekilde sürdürmeye çalışan Mustafa Bey, Muteks Perde Sistemleri ile tanışarak; Muteks’in Ankara sorumlusu Sayın Fuat BAYATLI aracılığı ile dostluğunu pekiştirmiştir. 

Sayın BAYATLI’lı tarafından Muteks’in zebra ve stor perdeleri ile tanışan meslektaşımız, buna ilaveten Muteks’in dağıtımını yaptığı Brillant Zebra Corner köşesi bayiliğinide alarak firmasına kalite katmıştır.

Beypazar’ lı nihayi tüketiciye, akraba, eş ve dostuna yenilikçi bir anlayış ile hizmet veren Sayın BOYACI, aynı zamanda bir zebra montaj ustasıdır. " Brillant’ın Zebra Corner Köşesi’ni alarak , kalitesine kalite katan Muteks’in ürünlerini Beypazarın da satarak bende kendi mağazama kalite katmış oldum, Brillant’ın bir marka oluşu müşteriye hizmette beni yormuyor, bu cümlelerle menmuniyetimi dile getirmek istiyorum  " diyen Naz Perde’nin sahibi Mustafa Bey’i açık sözlülüğü ile tanıdık. Ankara’da yüz ayrı noktaya Zebra Corner köşesi veren Muteks’in Ankara sorumlusu Fuat Bey, " yoğun bir şekilde talep gören zebra corner köşemize her hafta yeni müşteriler ekleniyor, bununla kalmayıp Muteks’in kendine ait mevcut ürünlerinin üzerine sekiz başlık, otuz varyanttan oluşan zebra ürünleri ekleyerek sürekli yenilik içerisinde bulunarak müşterilerimize hizmete devam ediyoruz." diyen Sayın BAYATLI’yı tam bir gayret içerisinde görüyor, firmasına katkılarından dolayı kendisini kutluyoruz. Elbette ki bu arada Beypazarı’nın en meşhur yemeklerinden olan, güveç ve yaprak sarmasınıda yemeği ihmal etmiyoruz. Mustafa Beyin misafir perverliği eşliğinde Beypazarı’nın meşhur konaklarından  " Tarihi Taşmektep’te " güvecimizi ve yaprak sarmamızı yerken; damağımızda bıraktığı lezzettide unutmuyoruz. O günün hiç bitmesini istemediğimiz özel günlerden biri oluşu umuyoruz ki; bizleri olduğu kadar Perde Satıcıları ziyaretçilerinide mutlu edecektir. Günün sonunda ise Beypazarı kurusunu ve simit’inide tatmayı ihmal etmeyerek  şirin Beypazarı’ndan ayrılıyoruz.

Unutulmaz bir gün geçirmemizi sağlayan Naz Perde’nin sahibi Sayın Mustafa BOYACI’ya ve Muteks’in Ankara sorumlusu Sayın Fuat BAYATLI’ya sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

NAZ PERDE EV TEKSTİLİ

Adres:  Hacıkara Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı No: 165 & Beypazarı / ANKARA

Tel: 0312. 763 30 33

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 635579

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.