davillo tekstil

ÜNALIR MEFRUŞAT & EV TEKSTİLİ / KAZAN / ANKARA

Sizi başarıya götürecek yolun cefa ve sıkıntılarla dolu olduğunu unutmayın. Yılmadan, pesetmeden yolu yavaş ve sağlam adımlarla adeta metre metre değil; karış karış gidin, en küçük hesabı dahi kafanıza değil defterinize yazın.

Haber : Emel Benli & Ankara: Bu haber Petex Perde Sistemlerinin katkılarıyla yapılmıştır.

Son günlerin ev tekstil gündemini oluşturan ve üst üste açtığı " Zebra ve Stor Fabrika Satış Mağzaları " açan Petex’in sahibi Sayın İsmail Petek’in, Ankara Kazan’da bulunan ve soylu bir özgeçmişe sahip olan müşterisi Ünalır Mefruşat’ın sahibi Sayın Muammer Ünalır’ı sizlere tanıtmak üzere ziyaret ettik.

Çıkrıkçılar Yokuşu öğrencisi olan Ünalır Mefruşat’ın sahibi Sayın Muammer  Ünalır, Ankara Etlik’te 15 yıl boyunca perdecilik yapmış ve bahçe hobisi  yüzünden memleketi olan Ankara’nın Kazan ilçesinde son altı yıldır bu sektörün emektarlığını sürdürmektedir. Üç katlı mağazasında ev tekstili, perde ve züccaciyeye yer veren Sayın Ünalır, mağazasının alt kısmınıda atölyeye ayırarak tam teşhizatlı bir perakende mağazası oluşturmuştur.  Züccaciyede Schafer, Korkmaz, Güzel Ev, Tekart; evtekstilinde Gökay, Taç Kristal, Aksu, Evim gibi markalarla nihayi tüketiciye kalite satan Ünalır Mefruşat, perdede ise Brillant, Brillife ve Çelik Tekstil ile yola devam ediyor, zebra ve stor’da da Petex ürünlerini satıyor. 29 yılı göğüsleyen meslektaşımız bütün bunların altından nasıl kalkıyor? Elbetteki çok sevdiği oğlu Sayın Mustafa Ünalır’ın destekleriyle. Baba mesleğini seçen oğul Ünalır, aynı zamanda fakülte mezunu eğitimli bir perdecidir.

Çiçeği burnunda evli oğul Mustafa Ünalır, hobi bahçesinden vazgeçemeyen baba Muammer Bey’den aldığı bayrağı hem eğitimli hemde alaylı bir şekilde sürdürürken; işinide çok sevdiğini dile getirdi.

Bu arada biz Perde Satıcıları Haber Portalı merak ediyor ve soruyoruz; Peteks ile tanışıklığınız nereden? Hemen dile getiriyorlar baba oğul; ürün kalitesi ve ticaret anlayışı bizim dostluğumuzu pekiştirdi. Ve Sayın İsmail Petek’in şu cümlelerini hatırlıyoruz. " Peteks Perde Sistemlerinden Fabrika Satış Mağzası açmak isteyenlere bayilik veriyoruz. Biz Fabrika Satış Mağazalarımızı çoğaltma yoluna gitmek istiyoruz. " Böylesine nezih müşterilerle çalışan Petex’in hayallerini neden bu kadar geniş tuttuğunu şimdi çok daha iyi anlıyoruz.

Ve tecrübeli büyüğümüz Ünalır Mefruşat’ın sahibi Sayın Muaammer Ünalır’a hayırlı işler diliyoruz.

ÜNALIR MEFRUŞAT & EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ

Adres: Atatürk Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 8 / A ( Bim Market Yanı )

Tel: 0312. 814 54 04

Fax: 0312. 814 60 50

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 831242

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.