davillo tekstil

PARK PERDE & ÇEYİZ / ETLİK / ANKARA

Sektörümüzün çok şanslı bir nihayi tüketicisi var.

 

Emel Benli & Ankara / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Bugün sektörümüzün ne kadar büyük olduğunu bir kez daha anladık. Üretici ve toptancı firmaların işlerine duydukları saygı bu gün sektörümüzün yüz akı olmuştur. Artık Ev Tekstil camiasının biliyoruz ki neferleri; Türkiye’yi bu konuda markalaşmaya götürmüştür. Dünyada üçüncü belkide yeniden bir istatislik yapılsa, dünyada ikinci sırada yer aldığımız kulvar geniş ve bir o kadarda hak sahibidir.

Bunlardan biride perde sistemlerinde Ankara’da söz sahibi olan Muteks’tir. Ve Muteks’i söz sahibi yapan sevgili müşterileridir. Bugün yine Muteks’in Ankara Etlik’te, saygınlığını koruyan ve  Brillant Zebra Corner Köşesi’ni alan Park Ev Tekstil’ine sizlerle birlikte konuk olduk.

Park Ev Tekstil’in sahibi Sayın Meral Yüksel tanımaktan mutluluk duyduk. Yüksel ailesi 1998 yılında bu sektöre gönül vermiş ve  meslektaşlarımız  çok güvendikleri sağ kolları olan Mağaza Müdürü Sayın Cemal Gündaşı ile Ev Tekstilinde yerlerini alarak nihayi tüketiciye hizmet vermişlerdir. 5 yıldır Yüksel ailesi ile gönül birliği yapan Cemal Bey, bir ay önce Muteks’in Zebra Corner Köşesi’ni alarak kalitesini bakın nasıl artırıyor. Mağaza bu köşeyi almak için çok müsait, köşe Brillant’ın ve Muteks’in kalite kokan zebraları ve storları ile renklenmiş. Muteks’in İçanadolu’dan ve aynı zamanda Dış Ticaret’ten sorumlu satış temsilcisi Sayın Fuat Bayatlı, bu konuda Cemal Bey’e yardımcı olmuş ve projeyi Etlik halkı için hayata geçirmişlerdir. Köşemizde hangi ürünler var; hepsi konbineli ve 45 başlıktan oluşuyor. Bebek odası, genç odası, mutfaklık, yatak odası, oturma odası, ve salonlara uygun spor, fantazi, nakışlı, klasik  ve modern tarzda zebralar bundan sonra Muteks markası adı altında yerini almıştır. Bu köşe müşteri tarafından oldukça dikkat çekmiş ve halkın güvendiği markayı satan bir mağaza ünvanı ile kalitede sınır tanımamıştır. Bütün bunların yanı sıra Park Perde; Taç , Brillife Emsan mutfak eşyaları, Philips ürünleri, Apeks Yatak Örtüleri, Davillo’nun tül ve fonluk kumaşları ile hizmet vermektedir. En önemliside Park Ev Tekstil’i  Sayın Cemal Gündaşı ile renklenmiş ve neşelenmiştir.

İş arkadaşı sevgili meslektaşı Sayın Dilan Karatepe ile mağazanın idaresini ele alan emektarımız Sayın Gündaşı " Onca yılın birikimi ile hangi markalarla çalışılması gerektiğinin farkında olan bir satış sorumlusu olarak amacıımız tüketiciye en iyi hizmeti vermektir. " diyor ve tüm meslektaşlarına hayırlı işler diliyor. Bizde Cemal Bey’e ve bu yolda kendisini yalnız bırakmayan Muteks yetkilisi Fuat Bey’e hayırlı işler, bol kazançlar diliyoruz.

PARK PERDE & ÇEYİZ

Adres: Mestan Sokak No: 16 / D

A.Eğlence / Ankara

Tel: 0312. 326 58 53

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 210618

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.