davillo tekstil

İSTANBUL HOME TEX FUARI 3 ve 4 GÜNÜ..


Home Tex Fuarı’dan katılımcılar memnun ayrıldılar.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Bu haber Perdesen & Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Home  Tex Fuarının üçüncü ve dördüncü gününde de katılımcılarımız bu yıl ilk olmasına rağmen ziyaretçilerin ilği ve alakası karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. 50 bin gibi tahmin edilen ziyaretçi sayısı bununda üzerine çıkınca toptancı ve üretici firmalarımızın yüzleri güldü. Bir eve dair ne varsa konsepti ile Tetsiad ve Cnr Expo’nun ortaklaşa düzenlekleri Home Tex Fuarı adında anlaşılacağı üzre zengin ürün çeşitliliği ile 2014 ev trendini belirledi.

Fuarda bulunan öncü firmalarımız büğü ve küçüğü ile ev tekstil alanında sergiledikleri ürünler ile Showlarını gerçekleştirirken, Tetsiad ’ da boş durmamış büyükşehirlerin ticaret odaları ile iş birliğine vararak meslekdaşlarımızın konaklama  masraflarını karşılayarak Fuara ziyaretçi getirmiştir.

Bu grublardan bir tanesi Ankara Ticaret Odası iş birliği ile gerçekleştirildi. Yetmiş ev tekstilcimizi Fuara getirerek onlara gezip görme imkanı sağlayanTetsiad Genel Koordinatörü  Sayın Haşim BÜYÜKBALCI, bu Fuarın bu yıl ilk olduğunu bundan sonra her yıl düzenleneceğini asla Mayıs ayında yapılan Ev teks fuarına rakip olmayacağını bildiriken, geniş kapsamlı fuarın ziyaretçi sayının kendilerinide şarttığını dile getirdi.

Tetsiad Başkanı Sayın Yaşar KÜÇÜKÇALIK, Ankara’dan gelen perdecilerimizi konakladıkları Otel’de bizzat ziyaret ederek onlarla istişareye varmış ve bizzat kendisi Ankara’ya gelerek perdecilerimizin sorunları ile ilğileneceğinin sözünü vermiştir. Ankara Ticaret Odası 17. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı  Sayın Fuat TAŞTEKİN’ile yaptığımız röportajda " Sayın Küçükçalık’a bize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı komitemiz ve meslektaşlarımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz, bundan böyle iş birliğine vardığımız Tetsiad ile istişarelerimiz sürecektir." cümleri ile açıklamada bulundu.

Bu yıl ilki gerçekleştirilen ve performansı yüksek geçen Home Tex Fuarından Tül ve kumaştaki kalitesini Zebra ve Stor’a taşıyan Perdesen& Davillo’nun katkıları seslendik, bir başka fuarda görüşmek dileği ile. 

Not: Home Tex fuarı ilgili videoları ve röportajları sitemizin videolar bölümünden izleyebilirsiniz.

 İSTANBUL CNR 2013 HOMETEX FUARI TANITIM VİDEOSU

 CNR İSTANBUL HOME TEX FUARI & COTTON BOX - NURİ TURGUT

İSTANBUL CNR 2013 HOMETEX FUARI- KEMAL ULUSAL RÖPORTAJI

CNR İSTANBUL HOMETEX FUARI - ÖZCAN AYAKSIZ RÖPORTAJI

İSTANBUL HOME & TEX FUARI & ABİDİN HIZEL RÖPORTAJI

CNR İSTANBUL HOMETEX FUARI / DENİZ KÖKSAL RÖPORTAJI

İSTANBUL HOME TEX FUARI - EROL KURUŞ - NİLGÜN KUTLU RÖPORTAJI

 İSTANBUL 2013 HOME TEX FUARI & EMRE ÖZBEK RÖPORTAJ

 İSTANBUL CNR HOME & TEX FUARI - HASAN ERBASAN - ENGİN ERBASAN- SERKAN CEYLAN RÖPORTAJI

 cnr istanbul 2013hometex fuarı & haşim büyükbalcı

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 644842

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.