davillo tekstil

İSTANBUL HOME TEX FUARI BAŞLADI...

CNR HOME TEX Fuarı ilk yılında büyük ilği gördü.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Bu haber Perdesen & Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

14- 17 Kasım 2013 tarihleri arasında Home Tex fuarı görücüye çıktı. Bakan Egemen BAĞIŞ, Tataristan Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Ravil Zaripov, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Tedsiad Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yaşar KÜÇÜKÇALIK, BTSO Başkanı İbrahim Burkay ve Cnr Holdinğ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ceyda EREM 14 Kasım günü Home Tex’in açılışını gerçekleştirdiler.

300 katılımcı firma ve 5 holl’den oluşan fuarın, heyecanı katılımcı firmalarımızı sararken; fuarın ilk yılı olmasına rağmen katılımcı ve ziyaretçi sayısı oldukça beklenenin üstünde oldu. 50 bin ziyaretçiye kapılarını açan Home Tex Fuarı, ziyaretçi geliştirme faliyetleri kapsamında; Türkiye’nin yanı sıra Rusya, Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzre Bağımsız Devletler Topluluğu, Kuzey Afrika bölgelerinden toptancılar, perakende noktaları ve dekoratörler ziyarette bulundular.

Fuarda tül perde, fonluk kumaş, döşemelik, zebra, stor, mutfak, yemek odası, yatak odası, havlu, banyo ürünleri ve duvar kağıdı kaplamaları ürün yelpazesini oluşturmuştur. Fuarın Kasım ayında gerçekleşiyor olması sektörümüz açısından iyi olurken; meslektaşlarımızın kafalarında bir ara fuar izlenimi yaratsada; katılımcıların çokluğu sebebi ile Mayıs ayı fuarını aratmadı. Katılımcıların düşündükleri ilk şey " Acaba Mayıs ayı yerine ev tekstil fuarı bundan sonra Kasım ayında yapılabilirmi " ? sonra Tetsiad yetkililerinden öğreniyoruz ki; bu fuarın özelliği züccaciyesinden tutunuzda tüm ev konseptini oluşturan bir fuar oluşudur. Yani sadece perdecilere ve ev tekstilicilerine ait bir fuar değildir.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı, HOME TEX fuarından Perdesen & Davillo’nun katkıları ile tüm gelişmeleri sizlere aktarma gayreti içerisindeyiz. Katılımcılarımızın ve ziyaretcilerimizin nabzını sizler için tutuyoruz.

 İSTANBUL 2013 HOMETEX FUARI & AŞIR TAŞKIRAN RÖPORTAJI

 İSTANBUL 2013 HOME & TEX FUARI / SATILMIŞ SARIKAYA-SEVGİ AKÇAY- SADIK GÜNGÖR

 CNR İSTANBUL HOMETEX FUARI & YILMAZ DURSUNOĞLU - ÖMER TAŞDEMİR

  CNR İSTANBUL 2013 HOMETEX FUARI & EYMES A.Ş. MÜDÜRÜ / BARIŞ TEKE

CNR HOMETEX FUARI - MURAT TUNCER - ENGİN ERBASAN - FUAT TAŞTEKİN

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 146124

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.