davillo tekstil

Hasan ERBASAN

Çok özel ve saygın bir firmadan sizlere bahsetmek istiyoruz. " Tül ve kumaştaki kalitesini zebra ve stora taşıyan Ankara’lı firmamız Davillo Perdesen hızını hiç kesmeden çalışmalarına devam ediyor."

Haber: Emel Benli & Ankara

2005 yılında Ankara’da kurulan Davillo Perdesen, saygınlığını hiç kaybetmeden Kurucusu Sayın Hasan Erbasan ve Sayın Engin Erbasan tarafından, değerli iş ortaklarına yüksek performansta tül ve fonluk kumaş toptancılığı ile hizmet veriyor. Müşterilerinden aldıkları istekler doğrultusunda son bir yıldır zebra ve stor imalatı ilede hizmet vermeye devam eden firmamız, ilk günkü heycanını kaybetmeden kalite kokan rotadan şaşmadan yoluna devam ediyor.

Bu rotayı onlara çizdiren siz değerli iş ortaklarının önerileri ile günün trendi olan zebra ve stora bir yıl önce adım atan Davillo, imalathanesinde 25 çalışanı ile çalışmalarını sürdürüyor. Alüminyum, zebra ve stor kumaş stokları ile Türkiye geneline sadece zebrada 375 varyant, kumaş ve tül de 2700 varyant çeşidi ile hizmet vermektedir. 

Piyasada çok az firmada rastlayacağınız  jakarlı zebralar, şönil iplikle dokunan keten zebralar ve en önemliside baskılı  zebralar yerine dokuma zebralarla hizmet veren Davillo, imalatını yaptığı bu ürünlere bünyesinde kombinasyon saglayacak tül ve fonluk kumaşlarlada eşlik ediyor. Geçen yıl Türkiye genelindeki bütün bayiilerini ziyaret ederek onların istek ve görüşleri doğrultusunda zebra ve stor imalatına giren firma kurucumuz Hasan Bey, değerli iş ortaklarına teşekkürlerini bizzat kendisi biz perde satıcıları aracılığı ile sunmuş ve vefa borcunu dile getirmiştir. Hizmetin sınırsız olduğuna inanan kıymetli büyüğümüz, her zaman yeniliklere açık olduklarını ve bu doğrultuda çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.

Klasik, modern, spor ve şehir manzaralı zebra ürünlerinin bizzat arge ayağını Hasan Beyin oğlu aynı zamanda  Engin Bey’in oluşturduğunu; gündemi takip ederek kaliteden ödün vermeden bu başarıya imza attığınıda vurgulamak istiyoruz.Türkiye sınırları içerisinde tüm seçkin perdecilerde Davillo ürünlerini görebileceğiniz gibi; İran, Bulgaristan, Ukrayna ve Ürdün’de de hizmet vermektedir. Önemli bir notuda bizlere hatırlatan Engin Bey, İstanbul’da CNR Fuarının 14 - 17 Kasım 2013 tarihlerinde düzenlemiş olduğu " Home Tex Fua’rında " sektörün modasını 6. Holl - E 11’de sergileyeceklerini söyledi. Türkiye genelindeki tüm iş ortaklarını bu fuara davet eden Engin Bey, " İş ortaklarımızın bizleri yalnız bırakmayacağına inanıyoruz " dedi.

Bizde tüm camiamız adına kendilerine güveniyor, çıktıkları bu yolda nice başarılı yıllar diliyoruz.

Davillo Kurucusu Sayın Hasan ERBASAN & Engin ERBASAN

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 775454

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.