davillo tekstil

Cottonbox Rusya Heimtextil Fuarından menmun döndü.


Türkiye’de iç piyasada sağlam adımlarla yoluna devam eden Cottonbox markası ile bildiğimiz Sümaş Tekstil, kendisinden oldukça konuşturuyor.

Haber: Emel BENLİ / DENİZLİ

Ev tekstilinde yapmış olduğu desen ve tasarımlarla tüm müşterilerinin beğenisini alan Cottonbox,Türkiye’de bulunan tüm ev tekstili fuarlarına katılmaktadır.

Yurt dışında bulunan ev tekstili fuarlarınada katılan Cottonbox her yıl Rusya’nın Moskava bölgesinde düzenlenen Heimtextil Russia 2013 fuarında da yerini aldı.

25- 27 Eylül 2013 tarihinde arasında düzelenen fuara katılan Cottonbox, ülkemizi ve markasını en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşadı. Sümaş Tekstil A.Ş.’nin Yönetim Kurulu üyelerinden olan Sayın Nuri TURGUT’un yapmış olduğu açıklama; " Cottonbox markamız ile yurt içi ve yurt dışında olan fuarlara münkün olduğunca katılmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz hafta Rusya’da düzenlenen Heimtextil fuarında yerimizi aldık. Başta Moskava olmak üzre, Rusya’nın her bölgesinden gelen taleplere cevap verdik, bu talep ve istekler firmamızı ve markamız Cottonbox’u bir kez daha öne taşımış oldu. Bizim amacımız Şümaş Tekstil olarak hem ülkemizi, hemde markamızı yurt dışında en iyi şekilde tanıtmaktır. " diyen Turgut Bey, " Sümaş Tekstil olarak kırk yıllık geçmişe sahibiz, bu kırk yılın onbeş yılı ev tekstili, son beş yılı ise Cottonbox markamızla geçmiştir."  diyen Turgut Bey yapmış olduğu ticaretten oldukça menmun.

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 181401

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.