davillo tekstil

KENT MEFRUŞAT / ANKARA

Kent Mefruşat, Sincan’da markalaşmış bir ev giydirme mağzasıdır. Dededen toruna üç nesil bu mağazada ömür sürmüştür.

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Muteks’in katkılarıyla yapılmıştır.

1968 yılında pazarcılıkla bu mesleğe atılan Ankara Yenikent’li Sayın Sezai Koparan,1974 yılında ilk mağazasını Ankara Sincan’da açmıştır. Sektöre tam 45 yıl emek veren değerli büyüğümüz Sayın Koparan, halen işinin başında evlatları ile ticaretine devam etmektedir.

Aynı Cadde üzerinde biri iki katlı bir " Taç Evi ", diğeri ise beş katlı ve bir eve lazım olan ev tekstil ürünlerinin tamamını kapsayan genel amaçlı bir perde ve ev tekstil mağazasıdır.

Sayın Koparan, oğulları Sayın Hacı Ahmet Koparan, Sayın Bülent Koparan ve Yasin Koparan ile birlikte Sincan’lılara hizmet vermektedir. Manifatura, perde, çeyiz, yatak örtüsü, halı ve benzeri ürünlerin yanı sıra Perde sistemlerinin markası Muteks’in, Zebra Corner Köşesi ile de mağazalarına renk katan Koparan ailesini verdikleri karardan dolayı kutluyoruz.15 çalışanı ile çevresine küçük çaplı istihtam sağlayan Kent Mefruşat, Muteks’in Ankara ve Dış Ticaret’ten sorumlu Sayın Fuat Bayatlı aracılığı ile Corner köşesine sahip olması meslektaşları arasında bir - sıfır önde olması anlamına gelir. Muteks’in temsilcisi Fuat Bey, sorumluluğunun ciddi anlamda farkında olan çok değerli bir sektör ferdidir. Bu sektörde Fuat Bey gibi mesai arkadaşlarına sahip olan firmalarımızı şanslı buluyoruz. Bu gün Fuat Beyin müşterisi olan Kent Mefruşat’ı ve Koparan ailesini sizlerle tanıştırmanın mutluluğunu yaşarken; Zebra Corner Köşesini de  sizler için inceledik.Klasik, İşlemeli, fantazi, modern, spor tarzda olan zebralar ve tülleriyle konbineli ürünler siz hizmet sektöründe çalışan emektarlarımız için vazgeçilemez bir farklılıktır. Önemli olan bu farklılığı Kent Mefruşat’ın değerli üyesi ve satış sorumlusu Sayın Orhan Elitok gibi temsilcilerimizin layıkı ile müşterilerine sunabilmeleridir. Bu kabiliyete sahip olan Sayın Elitok’un Birillant’ın ve Muteks’in temsilciliğini en iyi şekilde yapacağına inanıyoruz.

Bu farklılıktan sizde nasiplenmek istiyorsanız Brillant’ın Zebra Corner Köşesi’ni ısrarla Muteks Perde Sistemleri’nden isteyiniz; çünkü Cornerlerin dağıtımını üstlenerek bayilik alan Muteks, bu konuda eğitimli temsilcilerini sizler için harekete geçirerek sizlere hizmet vermek amacıyla harekete geçmiştir. Gücüne Brillant’la güç katarak gündemi teşkil eden Muteks’in kalite girişimine sizde eşlik edin ve çıtanızı yükseltin.

Bu arada torunu Hasan’ada bu işi öğretmeye ve sevdirmeye çalışan Sezai Beye uzun ömürler diliyor ve böyle değerlerin artık yer yüzüne bir daha gelemeyeceği korkusuyla; kendisinin engin birikimlerinden yararlanmamız gerektiğini biliyoruz. Bizimle yaptığı sohbette " Güçlü firmalarla çalışmak, gücümüze güç katıyor, arkamızda dağ gibi duruyorlar buda bizim işimizi kolaylaştırıyor " diyen Sezai Beyin oğlu Bülent Bey, Muteks’le varmış olduğu iş ortaklığından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Anlaşılan o ki; Kent Mefruşat bu durumdan ve yaptığı ticaretten oldulça memnun. Bu memnuniyetin darısı başınıza diyor ve siz değerli meslektaşlarımıza hayırlı işler diliyoruz.

KENT MEFRUŞAT- KONFEKSİYON- HALI

İletişim: Lale Caddesi No: 20-24

Sincan / ANKARA

Tel: 0312. 270 19 41

Taç Evi: 0312 276 71 46

Fax: 0312. 270 26 89

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 32016

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.