davillo tekstil

EV PARK PERDE & ANKARA


Güçlü firmalarla yola çıkın, gücünüze güç katın...Doğru algılamak; doğru kararlar almanıza yardımcı olacaktır.

Haber: Emel Benli & ANKARA / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Kararlıydı; vermiş olduğu bu doğru kararla yola çıktı. Ve Türkiyenin en büyük perde markası olan Brillant’la iş birliğine giderek Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi ve bu dev markanın Zebra Corner Köşesi bayiliğini aldı.

Muteks her zaman doğru zamanlama ve doğru kararlarla marka oldu ve bu durumu değerli müşterilerinin lehine kullanmayı bildi. Şimdi ise Brillant’ın Zebra Corner  Köşesi Bayiliği ile gündemi teşkil etmekteler. Kaliteli ürün ve kaliteli satış ziyniyeti ile zaten gündemde oldukça kendinden bahsettiren Muteks, Ankara Bölge Sorumlusu Sayın Fuat Bayatlı’nın temsilciliğinde; Ankara Keçiören Kızlarpınarı Caddesinde bulunan Evpark Şirketler Grubuna ait Evpark Perde’ye Zebra Corner Köşesi Bayiliğini verdi.

Evpark’ın Mağaza Koordinatörü Sayın Mustafa Atıcı ile birlikte gerçekleştirdiğimiz sohbette; bu durumdan oldukça memnun olan Sayın Atıcı, " Biz bir şirketler grubuyuz, iki yeni  mağzamızı önümüzdeki günlerde hayata geçireceğiz, şu anda ise mevcut sekiz mağazayla nihayi tüketiciye hizmet veriyoruz. Ve bünyemizde bir markanın temsilciliğini yapmaktan gurur duyarız ". diyerek yapmış oldukları bu anlaşmanın kendilerine ve şirketlerine ne kadar fayda sağlayacağını bu cümlelerle dile getirmiş oldu. Ayrıca diğer mevcut mağazalarınında bünyesinde Zebra Corner Köşesini görmek istediklerini ve bununda girişimini yapacaklarını belirtti.

Evli ve iki çocuk babası olan Sayın Mustafa Atıcı, yıllarca bu  camiaya hizmette bulunduktan sonra, yollarını Evpark Şirketler Grubu ile kesiştirmiş ve meslek   birikimlerini artık bu firmanın çatısı altında kullanmaktadır. Bu durumdan oldukça memnun olan Sayın Atıcı, almış oldukları bu kararla da; perde sistemlerinde bir marka olan Muteks’le ilerleyeceklerini ve markalarla çalışmanın ne denli önemli olduğunu belirti.

Kırk yıllık bir firma olan Evpark Şirketler Grubu’nun Sahipleri Sayın Ramazan Daldal ve Sayın Kazım Daldal’ın mağazalarında çalışma stratejilerini belirleyen Sayın Mustafa Atıcı’ya bu konuda güveniyor olmaları Muteks gibi, üstün performans sağlayan bir firmayla tanışmalarına vesile olmuştur. 

Türkiye geneline Zebra Corner Köşesi Bayiliği ile hizmet vermek isteyen ve perde sistemlerinde bir marka olan Muteks’in temsilcisi olmak istiyorsanız sizde vakit kaybetmeden harekete geçin  ve mevcut müşterileri gurubuna katılın, katılın ki; sizde özel olmayı başarın.

EVPARK ŞİRKETLER GRUBU

İletişim: Kızlarpınarı Caddesi No: 68 / B

Keçiören / ANKARA

Tel: 0312. 358 28 64

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 917811

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.