davillo tekstil

2. DÜĞÜN ve EVLİLİK FUARI 22- 26 OCAK 2014’de..

Sizde firmanızın adını duyurmak ve daha çok müşteriye sahip olmak istiyorsanız Ares Fuarcılığın düzenlediği " Düğün ve Evlilik Fuarı’nda " yerinizi alınız.

Haber: Emel Benli & ANKARA

Messe Stuttgart Ares Fuarcılığın, Ato Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde bu  ikincisini düzenleyeceği 2014 Ankara " 2. Düğün ve Evilik Fuarı " 22- 26 Ocak  2014 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Gelinlik imalatcıları, ev tekstilcileri, mobilyacılar, ev aksesuarcıları ve hediyelik eşya satanlar katılacaktır. Bu seneki fuara Kosgeb destek olurken; başta Ankara, Konya, Eskişehir, Yozgat, Bursa, Kırıkkale, Kırşehir ve Kayseri’den ziyaretçinin gelmesi beklenmektedir.

Ares Fuarcılığın geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediği " Düğün Fuarı " ziyaretciler tarafından büyük beğeni alırken; yeni evlenecek olan gençlerimiz ve evini yenileyecek olanlar için kaçırılmaz bir fırsat olacaktır. Sizde bu fuarda müşteri portföyü oluşturmak ve daha geniş kitlelere ulaşmak istiyorsanız, yerinizi gecikmeden almalısınız. Başvurunuzu direkt  olarak Ares Fuarcılığa yapabilirsiniz.

İletişim: Messe Stuttgart & Ares Fuarcılık Ltd. Şti.

Tekstilkent A-11 Blok No: 51 / Esenler / İSTANBUL

Tel: 0212. 284 11 10

Fax: 0212. 284 10 01

web: www.ankaradugunfuari.com

e-mail: burcu.kilic@messe-stuttgart.com.tr

e-mail: info@messe-stuttgart.com.tr 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 803457

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.