davillo tekstil

ARPAŞ BAYİLERİNİ BAYRAMDA ANTALYA’DA AĞIRLAYACAK.

Sonbaharın gelişi ile birlikte firmalarımızda hareketlendi. Etkinlik hazırlıklarıyla bir koşuşturmaca içerisine giren firmalarımızdan biride Denizli’den tüm Türkiye’ye ve ihracaat yaptığı ülkelere tül, fonluk kumaş, stor ve zebra ile hizmet veren bir dış ticaret firması olan ve Sevilens markası ile gönüllerimizi feth eden, Arpaş’tır.

Haber: Emel Benli & Denizli

Kurban bayramının üçüncü günü yani 18-19-20 Ekim 2013 tarihlerinde Antalya Belek’te, değerli iş ortaklarına bayram havası eşliğinde bir tatil etkinliği yaşatacak  olan Arpaş A.Ş. siz değerli dostlarının karşısına her zaman olduğu gibi bu kezde yine bir birinden güzel ve kaliteli ürünlerle çıkacak.

Yeni çıkaracağı" Perdeligue " havuz kartela sunumunun yapılacağı Maritim Pine Beach Resort Hotelde üç gün boyunca unutamayacağınız güzel bir tatil etkinliği yaşatmayı amaçlayan Arpaş, etkinlik boyunca sürpriz hediyeler ve çekilişlerle Sevilens bayilerini sevindirecek. 17. 8. 2013 tarihinde Denizli’de yeni yerinde kendisini ziyaret ettiğimiz Arpaş Dış Ticaret A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Arslan, ilk defa biz Perde Satıcıları Haber Portalı’na yapmış olduğu açıklamasında Sevilens bayilerini ve bayisi olmayan ama kendileri ile çalışan tüm dostlarını bayramda ağırlayacağını dile getirmişti. Bu etkinliğin gala gecesinde sizleri maçkalı Kaptan YILMAZ eşliğinde eğlendirecek olan Sevilens, 5 yıldızlı bir konforun altına imza atacaktır. 5 yıldıza sahip uluslar arası bu hotelde dinlenmek isteyen tüm dostlarını, bu yıl dokuzuncusunu düzenlediği tatil etkinliğine yani Antalya Belek’e davet eden Sayın Arslan, Denizli’de Açmış oldukları yeni mağazalarından sizlere hizmetin en iyisini sunmaya devam etmektedir. 

Not: Etkinliğin tüm video röportajlarını ve resimlerini sistemizden takip edebilirsiniz.

İbrahim ARSLAN

 

Maçkalı Kaptan YILMAZ

Otele Giriş: 18 Ekim 2013

Otelden Ayrılış: 20 Ekim 2013

Maritim Pine Beach Resort Hotel

Adres: İleribaşı mevkii 5. Parsel / Belek / ANTALYA

Tel: 0242. 710 02 00- 710 02 35

Not: Otel Havalimanına 33 km, şehir merkezine 45 km mesafededir.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 109272

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.