davillo tekstil

PERSSA TEKSTİL & WİNHART


İstanbul’un diğer şehirlere göre ev tekstilinde daha kalabalık bir firma sayısına sahip olduğunu biliyoruz. Bu firmalardan bir tanesi Eminönü’nden tüm Türkiye’ye ürün dağıtarak Winhart markasıyla farklılıklarının farkında olan Perssa Tekstil.

Haber: Emel  Benli &  İstanbul

Perssa Tekstil, Sayın  Ebubekir Aslan ve Sayın Murat Şeker ortaklığında kurulan bir İstanbul firmasıdır. Bu sektöre tam 13 yıl hizmet ettikten sonra, 2011 yılının sonlarına doğru kendi firmalarını kurarak, bu zaman zarfında çok ciddi müşteri portföyünü yakalamışlardır.

Fonluk, örme, kdk, nakışlı, çizgili armül, duck baskılı kumaş ve fantazi ürün çeşitleriyle toplam; 104 başlık ve 600’e yakın varyant ile değerli müşterilerine İstanbul’dan hizmet veren Ebubekir Bey ve Murat Bey, zebra perde ve stor perde ile de hizmete devam etmektedirler.

İçanadolu, Ege, Akdeniz ve Güneydoğu Bölgelerine kartela dağıtımı yapan Perssa Tekstil, tüm ürünlerinde kesim hizmeti vermektedirler.

Önümüzdeki aylarda yeni kartela seti ile siz değerli müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanan iki ortak hayallerinin ve ideallerinin peşinden koşmaya daha doğrusu dürüst hizmet anlayışlarının peşinden koşmaya devam ediyorlar.

Çalışma azmiyle tanıdığımız ve sektörümüze yaklaşık iki yıldır hizmet veren genç meslektaşlarımıza hayırlı işler diliyor ve başarılarının daim olmasını arzu ediyoruz.

PERSSA TEKSTİL & WİNHART

İletişim: Hobyar Mah. Aşirefendi Cad. Gürünhan No: 124 / Eminönü / İSTANBUL

Tel: 0212. 527 17 04

Fax: 0212. 527 17 05

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 624843

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.