davillo tekstil

ALTIN EV PERDE DEMETEVLER’DE AÇILDI..

Yüce Sultan’ın emri bu, mutlaka gerçekleşir sabret gör en güzel çiçekler baharda gelir.

Haber: Emel Benli & ANKARA / Bu haber Perdesen Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Belkide annesi elinden tutup götürmüştü perdeciye çırak olarak, kim bilir ? Belki bir tanıdık vasıtasıyla....Bir perdeci çırağı, sonra kalfası, en sonunda usta, tam bir tezgahtar; hayaller büyüyordu o büyüdükçe; hayaller büyüye dursun Ankaranın en gözde perde tezgahtarı yetişiyordu, bir daha yeryüzünün belkide göremeyeceği ustaların elinde.

Zafer İlikli, bir çok defa dünya markası Taç’tan ödüllerle onure edildi, şefklendirildi. Ankara’nın önemli perdecilerinin öğrencisi oldu. Ustaları gibi o da bu sektörde başarıyı yakaladı. Uzun yıllar perde camiasında üstlendiği rölünü, ustalarından aldığı terbiye ile yoğurarak çok kısa zamanda perdede aranılan tezgahtar oldu. Eşi ve iki çocuğu ile mutlu bir yaşama sahip Zafer İlikli, sempatik; sevecen aynı zamanda saygılı bir tezgahtar.

1988 yılında tezgahtarlıkla başladığı meslek öyküsüne, 2013 yılına gelene kadar ne çok anı sığdırdı Ankara’lı Zafer İlikli." 1988 yılında ilk perdecilik hayatıma Necatibey Caddesinde Ertuğrul Mefruşat’ta başladım. Orada almış olduğum eğitim ve bilgilerim doğrultusunda beni yetiştiren Hocam, patronum Abidin Ertuğrul’a ve ustalarıma vefa borcum olduğunu dile getiriyor ve onlara teşekkürlerimi sunuyorum ". diyerek geçmişini unutmayarak geçmişi yaad ediyor başarılı tezgahtarımız.

Gelelim bu güne; tam 25 yıl sürdü çalışma hayatı, taki çok sevdiği dostu Sayın Kudret Altıntaş’tan aldığı teklife kadar. İki dost el ele vererek mülkiyetlerinin kendilerine ait olduğu ve Ankara Demetevler’de bulunan  100 m2 alanda geniş konsepti ile " Altın Ev Tekstil Perde ve Çeyiz "isimli mağzasını Ankara’lıların hizmetine kazandırdı. Aynı zamanda züccaciye ve ev tekstilcisi olan Kudret Altıntaş, kendisine çok kıymetli bir iş ortağı seçerek ne kadar isabetli bir gönül birliğinin altına imza atmış oldu. Sayın Zafer İlikli’yi mağaza açılışı sırasında yalnız bırakmayan Davillo Perdesenin sahibi Sayın Engin Erbasan, Erteks’in Genel Koordinatörü Sayın Ozan Atilla ve Ankara’nın sevilen, saygın perdecilerinden Taşkıran Mefruşat’ın sahibi  Sayın Aşır Taşkıran ; yani gerçek dostları  ve değerli müşterileri yalnız bırakmadı.

Açılış tüm güzel dileklerle ve dualarla  gerçekleştirildi. Bütün dilekler yüzü gibi güzel kalbe sahip olan Zafer İlikli’nin, geçmişte olduğu gibi bundan sonrada başarılı olması içindi. Orada bulunamayan, dostlarından aldığı çelenklerle ve çiçeklerle gülümseyen  Zafer İlikli , gelen ve gelemeyen tüm dostlarına biz Perde Satıcıları aracılığı ile teşekkürlerini sundu. SENİ SEVİYORUZ ZAFER İLİKLİ....

ALTIN EV PERDE & ÇEYİZ

İletişim: 361. Cadde ( Eski 10. Cadde ) No: 8 / A-B / Demetevler / ANKARA

Tel: 0312. 336 13 15

web: www.altinevperde.com 

e-mail: bilgi@altinevperde.com   

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 433241

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.