davillo tekstil

ERTEKS’ TE BATTANİYE KAMPANYASI...


 

İçanadolu’nun hatırı sayılır ev tekstil toptancılarından Erteks, "Sonbahar Kampanyası" ile son günlerde adından oldukça bahsettirir oldu.

Emel Benli & ANKARA

Çok yönlülüğü ile tanıdığımız İçanadolu’nun saygın ev tekstil toptancılarından Erdoğan Atilla Tekstil, her mevsime uygun kampanyaları ile gündemi her zaman teşkil etmeyi başarmış ve bu yönüyle çalışkan; müşterisine hizmette sınır tanımayan toptancı ünvanını almıştır.

Sonbaharı hissettiğimiz şu günlerde, battaniye kampanyası ile değerli iş ortaklarının dikkatini çeken Erteks, İçanadolu ve BatıKaradeniz başta olmak üzere Türkiye geneline yoğun bir sevkiyat başlatmıştır.

Mağaza müdürü Sayın Özgür Dağaşan’dan aldığımız bilgiler doğrultusunda bu konuyla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Bu yıl battaniyede kendisini ilk defa gördüğümüz Hobby başta olmak üzere; Dinarsu, Aksu ve Armada markalarının battaniye ürünlerinde ciddi anlamda kampanyaya devam eden Erteks; spor, modern ve  lisanslı ürünlere yer vermektedir. Ambalajlarının estetik ve oldukça göze hitap edişi, fiyatlarının ise makul oluşu bu kampanyayla hakikaten sevgili iş ortaklarına verdikleri değeri ortaya koymaktadırlar. Özellikle Ramazan ayından sonra, battaniye satışının üzerinde duran Erteks’te, Aksu’nun pamuklu battaniyelerinin yanısıra, Embos baskılı battaniyeler, Vizon battaniyeler, Çocuk battaniyeleri ve ayrıca bunların tek ve çift kişiliklerininde stoğu bulunmaktadır. Şehir manzaralı genç odaları için tasarlanmış pratik yatak örtülerinide ithal eden Erteks’i, şu günlerde ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

" Çift taraflı tek fiyatlı " slogonları ile de çift taraflı kullanılan ve fiyatta oldukça makul olan battaniyelerini dile getirmişlerdir. " Yapmış olduğumuz kampanyayla kışın değerli müşterilerimiz hem üşümeyecekler, hemde cepleri ısınacak " diyerek herzaman müşterilerini düşünen Erteks’in Genel Koordinatörü Sayın Ozan Atilla, bizzat bu kampanyayla Ertest’e yeni bir yüz kazandırmıştır. Genç ve çalışkan, tuttuğunu koparan bir o kadarda; nezaketli, müşterilerine karşı mütevazi kişiliği ile tanıdığımız Ozan Bey, her zaman farklı fikir ve kampanyaları ile firmasına renk ve hareketlilik katmıştır.

İşte kampanya, işte battaniye...Ve bu kampanya Ankara’dan hizmet veren toptancı firmamız Erdoğan Atilla Tekstil’e aittir.

ERTEKS & ERDOĞAN ATİLLA TEKSTİL

İletişim: Şenkal Sokak No: 17 & Siteler / ANKARA

Tel: 0312. 350 44 77 -78

Fax: 0312. 351 26 06

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 167198

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.