davillo tekstil

PREMİER ANA BAYİSİ EVTEKS PERDE.


 

Ankara’dan Türkiye geneline Avangard markası ile hizmet veren Evteks Toptan Perde, uzun zamandır Premier’in, İç Anadolu bayiliğini üstlenmiş ve kaliteli hizmeti ile bu başarıyı değerli müşterilerine yansıtmıştır.  Pazarlama ağını daha da büyülterek güvendiği firma  Küçükçalık’ın markası olan Premier home’nin Türkiye bayiliğini de üstlenmiştir.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Bu sorumluluğun farkında olan Evteks Toptan Perde’nin sahibi Sayın Yalçın Yılmaz, yıllardır mesleki alanda esnaflık edasını bozmayarak, esnek davranışları ile müşterilerine hitap etmiş ve kalitesinden  hiç bir zaman ödün vermemiştir. Farklılığının farkında olan Sayın Yılmaz, Premier home’nun Brode Fonluk kumaş, Fantazi Kumaş, Hayalet zemin, Flok Baskılar, Cam zemin ve Baskılı mutfaklılar, Baskılı çocuk ve genç odaları tülleri ile Küçükçak firmasını en iyi şekilde temsil edeceğine inandığımız Evteks’in müşteri portföyünü genişleterek hizmet haretliliğini şu günlerde çalışanları ile yaşamaktan büyük haz duymaktadır.

Premier Home’nin 70 başlıktan ve 500 varyanttan oluşan 38 renge hakim olan ürünlerini kartela seti halinde Türkiye geneline verme yetkisine sahip olan Evteks, çıkışını yaptığı ve kendisine ait olan AVANGARD markası ile de Türkiye genelinde 225 noktada varlığını sürdürmektedir.

Avangard ürünlerine şu günlerde, boyu 3m olan, sadece baskılı çocuk ve genç guruplarının 11 başlığı bulunan; toplam 30 başlığı ve altışar varyantı olan ürünleri  ilave eden Yalçın Bey, biri Konya’da, diğerleri Ankara’da olmak üzere toplam 13 noktaya bayilik vererek; Avangard  tabelası takmıştır. Fonluklarında 40 başlığı bulunan Avangard’ın, bu yıl daha düz modelleri ve  keten gurupları ile müşterisine hitap eden Yalçın Bey, istikrarlı gidişinin mükâfatını; kendisine ve firmasına duyulan güven ile kat be kat almıştır.

Bu durum Evteks ailesinin her geçen gün büyüdüğü ve müşteri portföyünde gıpta edilecek duruma gelmesi anlamını taşımaktadır. Önümüzde ki günlerde radyo reklamları ile seslerini siz değerli müşterilerine duyurmak isteyen Evteks, kendinden emin adımlarla kurumsallaşmaya yelken açmaktadır.

Yılın koşan ürünleri, renk ve desenleri ile sektörde sayılan sevilen Evteks’tin sahibi Sayın Yalçın Yılmaz,  " yolumuza bize duydukları güvenle istikrarlı bir şekilde devam edeceğiz, Premier home’un sürekliliği de mevcutiyetimiz varoldukça devam edecektir, bu durumdan değerli iş ortaklarımın hiç bir şüphesi olmasın, hizmetimiz onlar içindir. " diyerek biz Perde Satıcıları Haber Portalı aracılığı ile siz değerli perdecilere hayırlı işler dilemiştir.

EVTEKS TOPTAN PERDE

Gülpınar Mah. 141. Cad. No: 47 / C / Altındağ / ANKARA

Tel: 0312. 339 33 22

Fax: 0312. 339 33 29

web: www.avangardperde.com

 

Yorumlar

 • ZEYNEP GÜLER
  ZEYNEP GÜLER

  merhaba Premier olarak İstanbul da satışınız yok mu?? internette ulaşamadım bayilerinize. Avrupa yakası bayilerinizi paylaşabilir misiniz??

  15 Ağustos 2019 08:43
 • Funda keskin
  Funda keskin

  Iyi gunler,Antalya da sizin ürünlerinizin satıldığı,dikildiği dükkanların adres ve telefonları rica edebilir miyim lütfen?

  12 Ekim 2019 11:55
 • Muhlis çakmak
  Muhlis çakmak

  Mrb bayilik şartları nelerdir öğrenebilirmiyim

  25 Aralık 2019 08:57
 • Emel KELEŞ
  Emel KELEŞ

  Iyi günler öncelikle.. trendyolda su yeşili fon vardı keten.. ama tükenmiş görünüyor. Üretimini yapicakmisiniz acaba..lutfen tekrar yapın

  27 Nisan 2020 10:07

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 387570

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->