davillo tekstil

KENT MEFRUŞAT / HACI AHMET KOPARAN / SİNCAN / ANKARA


Brillant Zebra Market Mağaza Dostlarını tanıtıyoruz:
 
Haber: Ömer AŞICI
 
Sayın Hacı Ahmet Koparan, bize kısaca firmanızı tanıtır mısınız?

Biz; Hacı Ahmet ve Bülent Koparan kardeşler olarak, babamız Sezai Koparan’ın 1968 yılında pazarcılıkla başlamış olduğu mefruşat işini, 1974 yılından beri mağaza konseptinde sürdüren bir aile şirketiyiz. Brillant markası ile tanışıklığımız 1992 yılında başlamıştır. O günden bugüne kadar hem markamızdan, hem de müşterilerimizin ilgisinden çok memnunuz. 1982 yılından beri 5 katlı mağazamızla ve 15 personelimizle çalışma hayatımıza devam ediyoruz. Gerek sektörümüzden, gerekse müşterilerimizin sektöre olan alakasından son derece memnunuz.

Brillant Zebra Market mağazanızın, işinize nasıl bir katkısı olacağını düşünüyorsunuz?

Yeni mağazamızın işimize ve tabii olarak kazancımıza artı değerler katacağını düşünüyorum. Böylece işlerimiz daha da yoğunlaşacak ve müşterilerimize daha seçkin ve yeni ürün ve koleksiyonlar sunmuş olacağız. Bu kriterleri gözeterek, Brillant Zebra Market Mağazamızı açtık.

Brillant Zebra Market ürünleri; müşterilerinizce nasıl karşılandı?

Brillife Zebra Market ürünlerimiz, müşterilerimizce yoğun bir ilgi gördü. Müşterilerimiz her zaman yeniliğe ve kaliteye önem verirler. Doğal olarak böylece iş potansiyelimiz de artmış oldu.

Aynı işi yapmakta olan meslektaşlarınıza, Brillife Zebra Market mağaza açmalarını tavsiye eder misiniz?

Tüm meslektaşlarıma; kazançlarını da gözeterek, Brillant Zebra Market Mağaza açmaları için tavsiyede bulunuyorum. Bizim iş potansiyelimizin ve mağaza değerlerimizin artması gibi, onların da bu fırsatı iyi değerlendirmelerini bu vesile ile hatırlatmak isterim… Bu vesile ile tüm meslektaşlarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz. KENT MAĞAZACILIK olarak tüm meslek erbabına da bol kazançlar temenni ediyoruz.

İLETİŞİM:
Atatürk Mah. Lale Cad. No: 20
Sincan /AKARA
TEL : 0312 - 270 19 41
FAX :0312 - 270 26 89
Gms: 0533 421 48 44

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 67590

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.