davillo tekstil

Selçuk Perde & Ömer Büyükparmaksız / Konya


Brillant Zebra Market Dostlarını tanıtıyoruz:

Haber: Ömer AŞICI

Sayın Ömer  Büyükparmaksız,  bize firmanızı kısaca tanıtır mısınız?

Selçuk Perde 1996 yılında Konya’ da kurulmuş aile firmasıdır. 2003 yılında mağazamız 400 m2’lik yeni yerine geçmiş ve o günden beri Konyalı hemşehrilerimize kalite ve hizmetten ödün vermeden sektörün en iyilerinden olmak için çaba sarf etmektedir.Tecrübeli, deneyimli ekibi ile, işçiliğinde ve hizmetinde öncü bir firma olan Selçuk Perde, kurulduğu günden bu güne kadar sektörünün gelişim süreçlerinde her dönem yeniliklere açık olmuştur.
 

Brillant  Zebra Market  Mağazanızın, işinize nasıl bir katkısı olacağını düşünüyorsunuz?

Brillant Zebra Market, Brillant ailesinin oluşturduğu ve bizlerin de heyecanla beklediği bir koleksiyondu. Zira Brillant her dönemde olduğu gibi sektörün güçlü bir lokomotifi olarak beklentilerimize en iyi cevabı verecek tek firma idi. Son yıllarda zebradaki gelişmeler ve talep, kaliteyi işçiliği ve müşteri memnuniyetini oldukça düşürmüştü. Ancak Brillant markasının verdiği güven ve kaliteyle; mükemmel desenleriyle, sektöre ve bizlere inanılmaz bir ivme kazandıracak. Bundan hiç bir şüphemiz yok.
 

Brillant Zebra Market ürünleri müşterilerinizce nasıl karşılandı?

Brillant Zebra Market ürünleri, perakende müşterilerimizden çok olumlu bir karşılık buldu. Brillant, adına yakışır kalitede oluşturduğu koleksiyonları ile her kesime hitap etmektedir. Ürün zenginliği ve fiyatları ile de bu alandaki açığı mükemmel bir şekilde kapatmış ve her zamanki gibi müşterilerimizden olumlu tepkiler almıştır. Sektörde birbirini tekrarlayan vasat ürünlerin ardından gelen bu yeni koleksiyon; bir kez daha bizlerin Brillant’a olan ihtiyacımızın ne denli çok olduğunu teyit etmiştir.
 

Aynı işi yapmakta olan meslektaşlarınıza, Brillife Zebra Market  Mağaza açmalarını tavsiye eder misiniz?

Brillant Zebra Marketin sektörde en iyi, en başarılı olmak isteyen, ufku geniş, yeniliğe açık, işini seven, sektöre saygı duyan her meslektaşımızın olmazsa olmazlarından olduğuna inanıyorum. Unutmayın ki Brillant kazanır ve kazandırır!..
 
İLETİŞİM:
Adres: Toptan Manifaturacılar çarşısı Kazım Ayvaz Sokak No 97 Selçuklu / KONYA
Telefon: 0332 236 26 78
Fax: 0332 237 77 85
E-Mail: bilgi@selcukperde.com.tr
 
 
 
 
 
 
 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 167299

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->