davillo tekstil

İKİ DEV EL SIKIŞTI...


Başarmak için normal gücü; kazanmak için ise sıradışı olanı kullanın.

Sun TZU

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

Geniş pazarlama ağı ile tüm Türkiye’ye perde sistemlerinde hizmet veren Muteks Perde Sistemleri, dün 4 Eylül 2013 günü İstanbul Beylikdüzün’de Baydemirler Grub’la el sıkıştı.

Geçtiğimiz Mayıs ayında İstanbul CNR Fuarı’nda, zebra perde de adeta shoow yapan Baydemir, zebra da her geçen gün kendisini geliştirerek hızına devam ediyor. Perdede olduğu kadar kendisini zebra perde ile de kanıtlayan dünya devimiz Brillant, bu yolda istikrarlı ve katii adımını geri çekmiyor. Güçlü ve deneyimli kadrosu ile birlikte iş ortaklarına  kurumsal ve profosyonelleşmiş bir firmaya yakışır şekilde hizmetine devam ediyor.

Brillant’ın yoğun ilği gören zebra corner köşelerinden istifade etmek isteyen müşteriler için yeni bir sistem getirerek bayilik adı altında iş sahasını daha da genişleten Baydemirler, kendileri ile bir yıldır çalışma içerisinde olan ve perde sistemlerinde bir marka haline gelen Muteks Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat TUNCER ile birlikte, " Aklın yolu birdir. " cümlesinden yola çıkarak vardıkları anlaşma sonucu el sıkışarak Brillant Zebra Corner bayiliğini Türkiye’ye dağıtmak üzere Muteks’e vermiştir.

Baydemirler Grubun Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdoğan BAYDEMİR ile anlaşma yapan, Muteks Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat TUNCER, " Bana inan ve güvenen Erdoğan Beye bu konuda firmasını en iyi şekilde temsil edeceğimi dile getiriyor ve kendisine teşekkürlerimi sunuyorum." diyerek bu konudaki menmuniyetini ve mutluluğunu dile getirdi.

Brillant Corner bayilik hakkında daha geniş bilgiyi Ottima Perde Sistemleri’nin genel koordinatörü Sayın Muzaffer ŞEYHOĞLU’ndan alan Murat Bey, Muzaffer Bey ile el şıkışarak bir birlerine hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Murat Bey çalışmalarının bundan sonra daha da hız kazanacağını söyleyerek, sorumluluğunun iki kat daha arttığını belirtti. " Biz uzun zamandır Muteks’in çalışmalarını takip ederek, iş ahlakını ve ticaret üslubunu kendimize yakın bulmamız, ayrıca geniş pazarlama ağı ile bizim ulaşamadığımız müşterilerimize ulaşıyor olması sebebi ile bu ortaklığı Muteks’e uygun gördük." diyen Muzaffer Bey, Muteks ’in bu anlaşma ile Brillant Corner ürünlerini tüm Türkiye’ye verebileceğini bu konuda hiç bir sıkıntının olmuyacağını dile getirerek Murat Beye lazım olan tüm alt yapıyı bizzat kendisi ilğilenerek hazırladı.

Bugünden itibaren Brillant Corner köşesi dağıtımına hazır olan Muteks ailesi profosyenel kadrosu ile karşınızda olacaktır. Her iki tarafada hayırlı olmasını dileriz.

Muteks Perde Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Brillant Corner Yetkili Bayisi

İletişim: Ostim Ağaç İşleri 21. Cadde 524 Sokak No.5

Ostim & ANKARA

Tel: 0312. 394 02 53

Fax: 0312. 395 02 55

Bölge Sorumluları:

Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu ve Batı Karadeniz Bölge Sorumlusu, Zeynep TEK ( 0530. 592 11 38 )

Güneydoğu Anadolu Bölge Sorumlusu, Efkan KURDAL ( 0530. 592 11 35 )

Ankara Bölge Sorumlusu, Fuat BAYATLI ( 0554. 899 06 22 )

İçanadolu ve Akdeniz Bölge Sorumlusu, Ahmet ERAT ( 0530. 592 11 37 )

Ege Bölge Sorumlusu, Erbay ÇAKIROĞLU ( 0554. 899 06 22 )

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 457946

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.